Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 29 dni)

Sword i Shield promoOgłoszenie: Regulamin Giełdy - PRZECZYTAJ ZANIM DODASZ POST
6.11.2013, 16:28,
Regulamin Giełdy - PRZECZYTAJ ZANIM DODASZ POST
1. Jeden użytkownik = jeden wątek. Osoby, które chcą napisać nowy wątek mają obowiązek napisać post z prośbą o zamknięcie w starym wątku lub zaraportować swój wątek. Chcemy zapobiec nadmiernemu rozrostowi działu, który utrudniłby nawigację.

2. Zakaz handlu podróbkami. Będą srogie warny.

3. Oferty kupna i sprzedaży muszą zawierać ceny. Nie chcemy zabawy w zgadywanie ile autor wątku chce zapłacić/otrzymać. Należy też dokładnie określić stan techniczny i wizualny sprzedawanego towaru. Targowanie się pomiędzy osobami zainteresowanymi towarem (lub proszenie o obniżenie ceny) jest jak najbardziej w porządku, ale tworzenia ofert-licytacji się zabrania.

4. W razie prośby o zdjęcia, wskazanym jest dodanie zdjęć do wątku, a nie na PW. W ten sposób zainteresujesz więcej osób swoją ofertą. Rozumiemy, że nie każdy posiada dobry aparat, jednak w miarę możliwości, prosimy o jak najwyższą jakość fotek.

5. Tematy nieaktywne przez 3 lub więcej miesięcy będą archiwizowane. Jeśli chcecie korzystać ze starego tematu, a znajduję się on w archiwum, wystarczy wysłać Prywatną Wiadomość z prośbą i linkiem tematu do któregoś z moderatorów globalnych.

6. Administracja oraz ekipa forum nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo transakcji. W przypadku oszustwa, będą wyciągane forumowe konsekwencje.

7. Jeśli znajdziecie fajną ofertę, którą chcecie się podzielić, skorzystajcie z tego wątku. Jeśli potrzebujecie pomocy w znalezieniu czegoś po okazyjnej cenie, piszcie tutaj.

8. Dział ów służy do prowadzenia handlu wszelkimi przedmiotami dotyczącymi tematyki Pokemon oraz luźno z nią powiązanych rzeczy, tzn. konsol, gier i akcesoriów Nintendo itd. itp.