Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Sarameda i Klejnot Czasu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakładam nowy temat, konkretnie dedykowany pod mój doujinshi, żeby strony gdzieś tam potem nie zaginęły.
Strony będę dodawać pojedynczo, gdyż praca nad jedną zajmuje mi kilka dni. Postaram się robić to regularnie.

Poza moim fanpage, doujinshi w wersji polskiej będzie pojawiać się tylko na Pokemon Valhalli. Powiedźmy, że dostajecie wyłączność na ten doujinshi.

Także, jak zobaczycie, gdzieś indziej (poza imgurem, bo gdzieś muszę to hostować, ale album jest ukryty i tylko z linkiem można tam wejść i reklamą na 5 grupach Gang Hikomikosa, Team Kushi i Banda Saramedy, fajna grupa dla fajnych rysunków oraz artystyczni przyjaciele), to dajcie znać, bo nie chcę, aby to było gdzieś indziej niż na wspomnianych grupach oraz moim FP czy tutaj.

W wersji angielskiej jest na moim deviantArtcie.

Tataraaam...to zaczynamy...

-----------------------------

[Obrazek: Yfp4Maw.png]

Sarameda i Lance biorą udział w balu urodzinowym, zorganizowanym przez Steven'a Stone'a. Również Maxie, założyciel Zespołu Magma, którego łączy więź przyjaźni z kobietą, jest na nim obecny. Wszystko, zdawało się być w porządku, jednak do czasu. Giratina, która posiada specjalną więź z Saramedą, kontaktuje się z nią i przekazuje, mało przyjemną informację. Sara wie, że chodzi o tajemniczy Kryształ Czasu, który jest w jej posiadaniu. Poza Sparkiem nikt nie rozumie, co zadziało się podczas balu, do czasu, aż tajemnica, skrywana przez Saramedę latami nie zostaje ujawniona. W tym samym czasie, ktoś obserwuje poczynania Giratiny i zastanawia się nad tajemniczymi mocami Sary, która potrafi połączyć swoją duszę oraz serce z duszą i sercem Pokemonów. Tydzień później, na zaproszenie kobiety, z Aloli do Kanto przybywa Jacobo, który przypadkiem słyszy kłótnię małżonków i próbuje dowiedzieć się, co jest tego powodem. Nikt nie wie, że za wszystkimi rzeczami, które miały miejsce są testem, nie tylko dla Saramedy, ale dla osób z jej otoczenia, w którym tak bardzo ufa.


[Obrazek: ZEFZbbI.png]

[Obrazek: gqw53qQ.png]

[Obrazek: E3sQGrE.png]

[Obrazek: 1IbEflc.png]

[Obrazek: u0BQjQu.png]

[Obrazek: KKRWCsj.png]
[Obrazek: ADnDDhm.png]
[Obrazek: 4g1ohC2.png]
I kolejna stronka.

[Obrazek: 9FX1UVe.png]
Trochę się naczekaliście na kolejną (i raczej ostatnia w tym roku już) stronę do mojego doujinshi.

[Obrazek: sY5K8Br.png]
[Obrazek: sEIYxrZ.png]
[Obrazek: 78RTGTm.png]
[Obrazek: D1wwCuK.png]

[Obrazek: XVjkq11.png]


[Obrazek: bXHYP6G.png]


[Obrazek: kvfamfr.png]