Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Shiny Tapu Lele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(23.11.2018, 13:17)Veill napisał(a): [ -> ]Co myślicie o lead Scizorze z Bullet Punchem i Technician na jelenia? Całkiem fajnie tłucze jak mu się Metronome da do trzymania.

Geomancy nie podwyższa defense u iksa, więc teoretycznie Scizor ma sporą szansę na wykończenie legendy Smile
(23.11.2018, 13:26)Makion napisał(a): [ -> ]
(23.11.2018, 13:17)Veill napisał(a): [ -> ]Co myślicie o lead Scizorze z Bullet Punchem i Technician na jelenia? Całkiem fajnie tłucze jak mu się Metronome da do trzymania.

Geomancy nie podwyższa defense u iksa, więc teoretycznie Scizor ma sporą szansę na wykończenie legendy Smile

Chyba, że zrobi z-geomancy
(21.11.2018, 23:00)Dagroth napisał(a): [ -> ]Co tam, przynajmniej będzie śmiesznie. Wink

Zresztą, chcę najpierw wystawiać Ho-oh i Koko, może uda się pozamiatać jelenia, zanim Fini wyskoczy.

Dobra, finalny skład, nie wiem po co ja się tak przejmuję, i tak nie muszę nic wygrywać, 3 walki i do widzenia.

Tapu Koko, Jolly, EV 248 Attack i Speed, 8 HP, moves: Brave Bird, Wild Charge, Taunt, Protect, item: leczące Berry
Tapu Fini, Timid, EV 248 SpAtk i Speed, 8 HP, moves: Scald, Aqua Ring, Dazzling Gleam, Heal Pulse, item: leczące Berry
Ho-oh, Adamant, EV 248 Attack i Speed, 8 HP, moves: Brave Bird, Sacred Fire, Tailwind, Steel Wing, item: leczące Berry
Groudon, Adamant, EV 248 Attack i Speed, 8 HP, moves: Precipice Blades, Fire Punch, Thunder Punch, Rock Slide, item: Assault Vest
(Berries muszę jeszcze sprawdzić, jakie będą odpowiednie dla ich natur)

I co będzie, to będzie. Tongue

(swoją drogą, nie widzę co szczególnego da jeleniowi Misty Terrain?)

No dobra, wskoczyła poprawka, pomylił mi się efekt Misty Terrain z tym od Grass Tapu, który leczy. Może taki Fini utrzyma Koko trochę dłużej przy życiu.

Łołołoł.

1) Fini
- Aqua ring to imo useless move
- Scaldem nic nie podpalisz w misty terenie. Muddy water

2) Ho-Oh
- um, steel wing?
Brave Bird = 120x1,5(stab)=180 mocy na xerneasa
Sacred Fire = 100x1,5(stab)=150 mocy na xerneasa
Steel Wing = 70x2(superefekt)=140 mocy na xerneasa
Także no XD

Groudon z vestem ciekawy, ale niestety przeciwko jeleniowi i wielorybowi tak średnio przydatny

(23.11.2018, 13:31)Waren78657 napisał(a): [ -> ]
(23.11.2018, 13:26)Makion napisał(a): [ -> ]

Chyba, że zrobi z-geomancy

z-crystale są banned
Ty faktycznie nie pomyślałem, cóż ja i tak wystawiam byle co by sobie użytecznych poków nie blokować
(23.11.2018, 16:44)Waren78657 napisał(a): [ -> ]Ty faktycznie nie pomyślałem, cóż ja i tak wystawiam byle co by sobie użytecznych poków nie blokować

No dlatego ja biere 4 legendy :v
(23.11.2018, 16:46)RovaPears napisał(a): [ -> ]
(23.11.2018, 16:44)Waren78657 napisał(a): [ -> ]Ty faktycznie nie pomyślałem, cóż ja i tak wystawiam byle co by sobie użytecznych poków nie blokować

No dlatego ja biere 4 legendy :v

Z legend po treningu mam tylko Naganadela, Nulla eviolite, silvally, oraz Guzzlorda, niezbyt efektywne kombo
Good point ze Scald. Steel wing na ewentualnych Rock type, których ogień czy latający słabiej walnie. Aqua ring zostanie bo tak, i tak nie muszę nic wygrywać.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka
(23.11.2018, 17:06)Dagroth napisał(a): [ -> ]Good point ze Scald. Steel wing na ewentualnych Rock type, których ogień czy latający słabiej walnie. Aqua ring zostanie bo tak, i tak nie muszę nic wygrywać.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Jedyny używable rock type na vgc to tyranitar, a z pozostałymi członkami teamu to i tak nie masz się co martwić xD
Ja się zastanawiam nad Kyogre i Zekromem. Reszta idzie na przeszkadzanie (fake outy i inne) Tongue
(23.11.2018, 17:10)Makion napisał(a): [ -> ]Ja się zastanawiam nad Kyogre i Zekromem. Reszta idzie na przeszkadzanie (fake outy i inne) Tongue

Ahhh Zekrom, taka fajna legenda a taki trash movepool pod fizyka :/
Te, ja nie byłem świadomy, że użytkownicy Xerneasa ciągle wpadają na pułapkę Psych Up. Dzisiaj sprawdzałem team na battle spocie Smile
Zapominalskim przypominam, że turniej już trwa i można walczyć.
Zawody kończą się 3 grudnia o godz. 00:59
Pograłem sobie wczoraj 15 gierek, bilans 6-9, rating 1,541 więc całkiem spoko, z uwagi iż w dwójki to nie umiem za cholerę. Nie chce mi się już bawić z tymi kyogre'ami, poczekam sobie spokojnie teraz na tą lele :p
nudne te competition. 2 wygrane, 1 przegrana vs 2 legendy, naganadel i lando (what a surprise) w tym tylko przez double miss na blizzardzie Smile

A myślałem, że to ja nie umiem grać w poki.
Wystarczą łącznie 3 walki, tak?
Mogłem sobie założyć mejla na lipę, bo od rejestracji za czasów BW zapomniałem o koncie i nie mogłem sobie przypomnieć, ani założyć nowego konta, bo niby ktoś używa mojego maila Tongue Sporo się naczytałem, że mało kto się przykładał, byle odbębnić te 3 walki Smile
Stron: 1 2 3 4