Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Film .........
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie utworzył takiego wątku, w którym można omawiać i / lub zamieszczać informacje na temat filmów Pokemon. Zamiast tego, wolicie co kinówkę zakładać nowy wątek, który po kilku/nastu/dziesięciu wpisach zostaje zapomniany i leży odłogiem. Jakby tak zebrać do kupy wszystkie tego typu tematy i zrobić z nich jeden, za to co jakiś czas odnawiany wątek, to Forum byłoby o wiele bardziej zorganizowane - przynajmniej każdy kto by tu zajrzał w poszukiwaniu zarówno nowych, jak i starszych informacji, wiedziałby gdzie je znaleźć. A tak? Musi wertować strony w poszukiwaniu czegoś na dany temat.
W każdym bądź razie - Oto wątek, gdzie możecie pisać co chcecie (na dany temat), i z każdą nową kinówką, po prostu go kontynuować.

A więc, o ile dobrze zrozumiałem, zbliża się amerykańska wersja filmu 21:

https://m.bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/M21
w polsce nie bedzie tego filmu
A czemuż to? Skąd takie wieści posiadasz?
(4.09.2018, 19:53)Ariba11 napisał(a): [ -> ]A czemuż to? Skąd takie wieści posiadasz?

https://pokeserwis.pl/pokemon-the-power-...oswiatowy/
Nie jest powiedziane, że w telewizji również go nie będzie. Wcale nie muszą puszczać go w kinach - widocznie stwierdzili, iż im się to nie opłaca, skoro większość ludzi i tak woli albo ściągnąć go z internetu po niedługim czasie od wejścia do kin, albo poczekać i obejrzeć film na ekranie własnego telewizora.
Nikt jednak nie stwierdził dobitnie: tego filmu nie będzie z polskim dubbingiem, ani w kinach, ani w telewizji, ani też nie będzie on dostępny w żaden inny sposób.
Też wątpię, że filmu nie pokażą w tv. To się chyba odnosiło do premiery w kinach, a w Polsce nie puszczają ich od dawna o ile w ogóle jakiś film z serii był u nas w kinach. Ja niestety tego nie pamiętam, więc musiałby się wypowiedzieć ktoś ze starszych fanów Tongue w zasadzie i tak filmy poków nie należą do wybitnych, więc cierpliwie zaczekam na ten z Zeraorą. Prędzej obejrzy się gdzieś z napisami Smile
Pierwsze dwa filmy były wyświetlane w kinie, przy którymś dawali nawet Acient Mew.
Pomoc trzeci film był wyświetlony dla wybrańców z konkursu Mirindy ale nie znam nikogo kto mógłby to potwierdzić.
Oczywiście, że film 21. będzie po polsku tylko na Netflixie/Disney XD jakiś czas później, bo jeszcze mamy zaległą 20. Zresztą pamiętajmy, że nawet w Ameryce filmy nie zawsze trafiały do kin, o ile się nie mylę to filmy 8-19 miały tylko telewizyjne premiery. Do kin myślę, że ma większą szansę się dostać Detektyw Pikachu, bo amerykańskie produkcje mają nieco łatwiej w przebiciu się.
Światowa premiera a emisja w Polsce to dwie rożne rzeczy, jak zawsze, zwłaszcza, że u nas filmów w kinach już dawno nie było. Będzie na Netfliksie i w Disney XD.
Tak czy siak, najpierw czeka nas film 20 - Wybieram Cię! , po którego obejrzeniu czuję lekki niedosyt. Mało Pokemonów Asha (tych złapanych na początku), kilka nieścisłości z głównym nurtem anime. TR w sumie tylko "Błysnął!" i niewiele więcej. Nie, to jednak nie jest to.
A wiecie czego/kogo w nim najbardziej brakowało? Obecnych bohaterów i regionu. Szkoda że odeszli od wcześniejszego schematu i wprowadzili tak diametralną zmianę. Już wolałem jak akcja filmu toczyła się w regionie, w którym Ash akurat jest, a tak to nie wiadomo kiedy ten film oglądać - czy w trakcie pierwszego sezonu czy zaraz po nim? Bo do Sun & Moon zupełnie nie pasuje.
Film 21 wyszedł na światło dzienne, choć na razie w wersji z amerykańskim dubbingiem.
Można go pooglądać (legalnie), tutaj: Amazon Prime Video, Google Play, iTunes.

Po obejrzeniu, postanowiłam się podzielić moimi wrażeniami na jego temat, a jako, że zawierają spoilery:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Mowa w ogóle o filmie z Ryanem czy coś mnie pominęło ?