Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Shuffle: Tydzień 45, 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jak w każdy wtorek, Pokémon Shuffle otrzymało aktualizację plansz specjalnych. Niestety z niewiadomych przyczyn aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Pokémon Shuffle Mobile (stan na 07.11, godz. 12:43), ale możemy się spodziewać, że to tylko błąd i wkrótce zostanie udostępniona dla wszystkich graczy.

Do 14 listopada pozostaje z nami Palossand (typ ziemny, szesnaście ruchów).

Powracają zawody (Competitive Stage) z Mega Manectriciem. Tym razem nałożone zostały ograniczenia, co do typów Pokemonów, które możemy wykorzystać - są to jedynie Pokemony normalne, walczące, trujące, robaki, kamienne, duchy, ogniste, wodne, lodowe, trawiaste, psychiczne, smoki, mroczne i baśniowe. Do walki z Mega Manectriciem przyda nam się wysyłany przez niego jako "przeszkadzajka" Ditto, normalnie dostępny na 574 planszy głównej, który pojawia się w tym tygodniu w planszach specjalnych (typ normalny, 15 ruchów). Zawody zakończą się 14 listopada o godzinie 6:00 czasu polskiego. Jest to kolejna okazja na zdobycie Manectite'a (osoby, które go już mają, otrzymają Level Upa).

Po raz kolejny w grze pojawiają się również: Pikachu w czapce z Aloli (typ elektryczny, 5 ruchów; do 14.11), specjalne mrugające dzienne Pokemony (kolejno: Audino, Togetic, Carbink, Swirlix i Slurpuff), Safari z mrugającymi Pikachu i Raichu (poza tym Electrike, Darumaka, Stantler, Darmanitan i Manectric; do 14.11), dostępny raz dziennie Cosmog (typ psychiczny, 7 ruchów; do 21.11), Arceus (typ normalny, 28 ruchów; do 21.11) Eskalacja (Escalation Battle) z Primariną (typ wodny; do 14.11) oraz Solgaleo (typ stalowy, 20 ruchów; do 21.11).
Cud na Valhalli pokazał się news o Pokemon Shuffle i to wtedy kiedy traciłem motywację , by w to grać . Może to jakiś znak Big Grin
Sam się zdziwiłem że Valhalla wróciła do życia. Ale może to jest dobry start do wielkiego powrotu mojego ulubionego polskiego serwisu Pokemon. Zwykle za nowościami zaglądałem na serebii a tu zaskoczenie news o Shufflu po polsku. Dzieki Daru za powrót, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej z nami pokemonfanami głodnymi nowych newsów ze świata Pokemon w naszym ojczystym języku.
Są newsy z Pokemon Shuffle, to teraz czekać tylko na polską wersję językową Shuffle'a Big Grin

Btw. Azja dostała już update, tylko reszta świata czeka na aktualizację smartfonowej wersji.