Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zapraszamy na AnimeCon Halloween w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ekipa Pokemon Valhalla pojawi się na tegorocznym konwencie AnimeCon Halloween organizowanym przez portal anime24.pl!

AnimeCon Halloween to niezwykły konwent japońskiej kultury popularnej. To wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich fanów mangi i anime, którzy chcą się świetnie bawić, spotkać ze znajomymi, bądź poznać nowych ludzi. A wszystko w klimatach Halloween.

Konwent zaczyna się w nocy z piątku na sobotę 27 października i będzie trwał do niedzieli do godziny 15:00. Odbędzie się w Poznaniu na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP)

Więcej o samej imprezie dowiecie się z wydarzenia na facebooku, możecie tam również kupić bilety i dowiedzieć się, dlaczego koniecznie musicie tam być z nami!

[Obrazek: xLkuiAV.png]
No dobra, to teraz już przytuliłeś jackpot - Wiesz że w tą sobotę wypadają moje urodzinki? Na pewno będzie wypasik, powodzonka!

P.S. Bo z Zawiercia to ja nie dojadę raczej, sorki Tongue
Nie chce mi się jechać do Poznania oraz będę wtedy pracować :v
Meh. Do Poznania zawsze chętnie, ale nie tym razem. Z Opola dojazd fajny, ale jak sie nie ma kasy to nic się nie poradzi Big Grin
Ale miłej zabawy wszystkim życzę!
Ja i Vapek będziemy przez całą sobotę Smile
byłam, rysowałam, śmieszkowałam, uczestniczyłam w panelach i konkursach. Dziękuję tym, których mogłam spotkać :3

[Obrazek: bf3KDBC.png]
Zdjęcia z konwentu i konkursu cosplay są już dostępne w albumie na fanpage Pokemon Valhalla!