Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: pokemon go - czarny ekran?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Mam dość nietypowy problem w pokemon go...

Instaluje apke, wszystko poprawnie działa, ale wystarczy ze wyłączę na jakiś czas., po czym włączam na nowo i jedynie co widzę to "czarny ekran"

ściąganie poprzednich wersji nic nie pomogło, jedynie reinstalacja pomaga ale tylko na jakiś czas...

telefon - Xiaomi Redmi 4X.

spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? wie ktoś jak to rozwiązać?
Sprawdź czy masz pozamykane stare procesy w telefonie. Po używaniu pokemon go, przeglądarki lub innej dużej aplikacji, warto zamknąć w ustawieniach procesy z nimi związane i wyczyścić ram.
W drugiej kolejności sprawdź zachowanie apki po wyłączeniu opcji oszczędzania energii w ustawieniach pokemon go. Najczęstszym powodem ciemnego ekranu jest brak wykrycia ruchu żyrokompasu wbudowanego w telefon. Tryb oszczędzania energii ściemnia ekran gdy telefon jest odwrócony do góry nogami i niekiedy nawet bycie w pozycji poziomej umie ściemnić ekran. Aplikacja powinna działać normalnie gdy telefon stoi w pionie.
Sprawdź też działanie żyrokompasu. Najprościej to zrobisz odpalając mapy google lub inny gps i przejdź/przejedź się trochę sprawdzając czy działa. Jeśli gps nie będzie w 100% wykryć pozycji, albo będziesz się przemieszczał po mapie mimo iż stoisz w miejscu, to znaczy, że żyrokompas jest padnięty, a bez niego Pokemon Go nie działa stabilnie.
Więcej mi teraz nie przychodzi na myśl. Opisz zachowanie telefonu jeśli nic nie pomoże.
Ja tak raz kiedyś miałem jak grałem, wyłączyłem włączyłem telefon oraz sprawdziłem aktualke i hulało cacy Wink
Jeżeli problem dalej aktualny, to pogrzeb w ustawieniach MIUI odnośnie oszczędzania baterii. Pod tym względem telefony Xiaomi są posysaomi :/
Generalnie na reddit było sporo osób zgłaszających podobny bug z apką Pokemon Go. Na tę chwilę brak rozwiązania, chociaż niektórzy proponowali tak jak JasiekOfDoom pogrzebać z ustawieniami oszczędzania baterii.
Witam,

Mam problem z pokemon GO na IOS gdy włączam grę pojawia się ekran startowy i się wyłącza. Co to może być za problem ??
Za mało danych:
- jaki dokładnie iPhone?
- jaka wersja iOS?
- czy masz jailbreak/jakieś aplikacje za które uczciwy gracz by ci obił twarz dla zasady?
- w świetle tego co Apple odwala istotne jest też to jak długo masz ten telefon.
tez kiedys mialam taki problem :/
Może trzeba jeszcze raz zainstalować?