Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Startujemy o 18:00!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Super będę napwno
Big Grin
A może by tak przerwe w pracy...
Mój pierwszy stream z unboxingu TCG jaki oglądałam ^^ Chociaż kart nie zbieram i mało mnie interesują, tak chętnie pooglądałam (to taka moja mała odskocznia od tłumaczenia nazw poków na polski) Big Grin Przynajmniej trochę się dokształciłam jak teraz ten cały PTCG wygląda, bo ostatnie karty jakie miałam to gdzieś z ery Johto - pradawne czasy xD

Szkoda, że nic nie wygrałam (przynajmniej pomogłam zarobić na album), ale z drugiej strony to dobrze - karty powędrują w ręce tych, co zrobią z nich lepszy użytek niż ja. Było fajnie i życzę powodzenia w następnych przedsięwzięciach tego typu Wink
Co do obrazka głównejgo. Czy ten dywanik to nie jest przypadkiem shushu? XD

[Obrazek: rubilax_wallpaper_by_ronixtabz-d8x0mm2.jpg]
(14.10.2017, 12:58)Nid napisał(a): [ -> ]Co do obrazka głównejgo. Czy ten dywanik to nie jest przypadkiem shushu? XD

Jak dla mnie to to zwykłe PokeBalle są :/
No, ale podobne Big Grin
(14.10.2017, 1:20)Ari napisał(a): [ -> ]Mój pierwszy stream z unboxingu TCG jaki oglądałam ^^ Chociaż kart nie zbieram i mało mnie interesują, tak chętnie pooglądałam (to taka moja mała odskocznia od tłumaczenia nazw poków na polski) Big Grin Przynajmniej trochę się dokształciłam jak teraz ten cały PTCG wygląda, bo ostatnie karty jakie miałam to gdzieś z ery Johto - pradawne czasy xD

Szkoda, że nic nie wygrałam (przynajmniej pomogłam zarobić na album), ale z drugiej strony to dobrze - karty powędrują w ręce tych, co zrobią z nich lepszy użytek niż ja. Było fajnie i życzę powodzenia w następnych przedsięwzięciach tego typu Wink

Dzięki wielkie, że byłaś z nami! Walka na końcu była bardzo zacięta, szkoda, że nie udało się nic wygrać, ale dzięki tobie ten stream był na pewno dużo lepszy!

Będzie jeszcze unboxing kart z onlajna, może dzisiaj lub jutro o 18:00

Nid, dywanik to zwykłe pokeballe Smile Rysunek rysował Listva Smile
Ach, był i stary dobry pan Listva. hej, pozdrów go łode mnie!

Ogólnie z tego co widzę, bardzo fajnie wam to wyszło. Dopiero ja jako absolutny fan karcianki mam straszny ból pupci iż nie mogłem być z wami, no ale komputer nie wybiera. Powodzonka w przyszłości as well panowie!