Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: MEGA unboxing i MEGA giveaway na Pokemon Valhalla!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moi drodzy! Pragnę zaprosić Was wszystkich na obiecany livestream z MEGA unboxingu 60 boosterów kart Pokemon wraz z MEGA giveawayem w którym rozdamy dla Was fantastyczne niespodzianki! Już w ten PIĄTEK (13 października) o godzinie 18:00 na kanale TWITCH.

[Obrazek: IOAH4gz.png]

Dzięki współpracy z firmą Burda International mamy przyjemność rozpocząć na Pokemon Valhalla drobny cykl karcinaki Pokemon Sun i Moon, który rozpocznie się wielkim otwarciem wszystkich zestawów w skład których wchodzą puszki z kartami, deck Lycanroc, Lycanroc-GX Box, sleeved boostery, oraz booster box (36 boosterów)! Karty te już od dawna mogliście kupić w sklepach Tesco, tym razem oprócz tej sieci hipermarketów, karty znajdziecie również w sklepach Toys'R'Us oraz wybranych salonach Empik!

[Obrazek: 4M9kJRe.png]

W trakcie livestreamu czekają na was giveawaye, w których możecie otrzymać boostery Pokemon, kody do PTCG Online, talię kart do PTCG Online, album na karty, oraz jeśli uda pojawi się więcej osób rozdamy dodatkowe karty Pokemon oraz prawdziwą, oryginalną, odświeżoną konsolę Nintendo GameBoy! Lista nagród nie jest jeszcze zamknięta i zależy od tego ilu z was będzie nas oglądać!

Nie trzeba będzie wykonywać żadnych zadań! Wystarczy mnie słuchać i pisać na czacie! Wszystkie konkursy będą dostępne na dedykowanej stronie, a dodatkowo o każdym będę mówił live, więc w razie pytań, czy niepewności - możecie mnie zapytać!

[Obrazek: 4D7yW6b.png]

Nie przegapcie naszego livestreama, zapiszcie się do wydarzenia na naszym fanpage na facebooku! Po tym jak otworzymy i rozdamy wam nagrody rozpoczniemy cykl artykułów o karciance Pokemon! Na pewno nie wyjdziecie z pustymi rękoma! Nie może WAS zabraknąć! Zabierzcie ze sobą znajomych i wejdźcie w piątek 13 października o godzinie 18:00 na kanał Twitch vulpister by uczestniczyć w tej świetnej akcji razem z Pokemon Valhalla!

Cała akcja jest możliwa dzięki ogromnemu wsparciu firmy Burda International - dystrybutorowi kart Pokemon TCG na Polskę! Dziękujemy!
[Obrazek: NXVH48d.png]
Tak trzymać! no ja niestety nie dam rady, ale mam wielką nadzieję iż cały projekt odniesie totalny sukces. No i w ogóle dzięks za to wszystko co robisz aby karciankę promować. Minęło trochi czasu nim ostatnio ci pisałem że jesteś totalnym debeściakiem Tongue No ale taka prawda, srsly.

Vulpixy rządzą, amen.
Big Grin wpadnę zerknę Byłem raz na live bardzo spoko są Big Grin myślę że obejrze
Trzymam kciuki, ja niestety w pracy będę bez możliwości obejrzenia co i jak. Innym Życzę szczęścia Big Grin!
Aż będę Big Grin
Zapraszamy wszystkich! Smile
MEGA to było modne w 2013 gdy premierowały X/Y.
Dałbym że ULTRA unboxing i BESTIALSKO dobry giveaway.
(10.10.2017, 17:26)kowalt napisał(a): [ -> ]MEGA to było modne w 2013 gdy premierowały X/Y.
Dałbym że ULTRA unboxing i BESTIALSKO dobry giveaway.

To może
GX-unboxing z GX-giveawayem? Bo to teraz by pasowało w sumie Big Grin
(10.10.2017, 17:30)vulpi napisał(a): [ -> ]
(10.10.2017, 17:26)kowalt napisał(a): [ -> ]MEGA to było modne w 2013 gdy premierowały X/Y.
Dałbym że ULTRA unboxing i BESTIALSKO dobry giveaway.

To może
GX-unboxing z GX-giveawayem? Bo to teraz by pasowało w sumie Big Grin

Ja jestem za xD
Na pewno będ. Już nie mogę się doczekać. A zwłaszcza dlatego że jestem nowa i dołączyłam jakieś dwa dni temu