Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kody na Pokemony Celebi i Marshadow...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam...

Tak jak w temacie, od 1.10.2017r. był zapowiadane kody na event z Pokemon'em Marshadow... szukałam dostępnych kodów na Facebook bo wiem że czasem dają, ale nic nie było, podobnie jest z kodami na Celebi'ego, co z tego że dawali do Gold i Silver skoro zapowiadali że można go zdobyć do Sun/Moon, ale też nic nie można zdobyć... jeśli ktoś ma wiadomości w tej kwestii niech da mi znać po przez posta lub na PW...

Pozdrawiam...
Dołączam się do tematu. A co do Celebi to jest w "rachunku" jak kupiłeś gold albo silver. I tak być miało, natomiast Marshadowka bym chciał. Tak że jak ktoś coś to piszcie.
Zgadza się, kod na Celebi jest dołączony do rachunku za Gold/Silver, ale wykorzystać go można tylko w Sun/Moon lub US/UM, więc słowa pod tym względem dotrzymali.
Z Marshadowem jakoś nie wyszło im... póki co był dostępny tylko dla Japończyków do ściągnięcia w kinach w trakcie emisji "Pokemon the Movie: I Choose You!" - razem z Marshadium Z... Myślę, że u nas nie ma co na to liczyć Sad
U nich ciągle jakieś smaczki... np. Shiny Mimikyu dla Japończyków i Koreańczyków...
(2.10.2017, 19:45)Seth napisał(a): [ -> ]Zgadza się, kod na Celebi jest dołączony do rachunku za Gold/Silver, ale wykorzystać go można tylko w Sun/Moon lub US/UM, więc słowa pod tym względem dotrzymali.
Z Marshadowem jakoś nie wyszło im... póki co był dostępny tylko dla Japończyków do ściągnięcia w kinach w trakcie emisji "Pokemon the Movie: I Choose You!" - razem z Marshadium Z... Myślę, że u nas nie ma co na to liczyć Sad
U nich ciągle jakieś smaczki... np. Shiny Mimikyu dla Japończyków i Koreańczyków...

Marshadow jest w dystrybucji europejskiej, tylko Polsce trzeba poczekać te parę dni bo u nas nie ma jednego oficjalnego kanału dystrybucji, tak samo było z kodami na Lycanroc, który w Polsce pojawił się dopiero po paru dniach
(2.10.2017, 19:52)Waren78657 napisał(a): [ -> ]
(2.10.2017, 19:45)Seth napisał(a): [ -> ]Zgadza się, kod na Celebi jest dołączony do rachunku za Gold/Silver, ale wykorzystać go można tylko w Sun/Moon lub US/UM, więc słowa pod tym względem dotrzymali.

Marshadow jest w dystrybucji europejskiej, tylko Polsce trzeba poczekać te parę dni bo u nas nie ma jednego oficjalnego kanału dystrybucji, tak samo było z kodami na Lycanroc, który w Polsce pojawił się dopiero po paru dniach

Taa... jeden gość chciał oddać swój kod na Celebi'ego, napisałam że jestem zainteresowana, do tej pory cisza... nawet nie wiem czy zdążył już komuś oddać ten kod, nawet nie odpisał... naciągacz od siedmiu boleści...
Powiem tak ja swój kod na Marshadowa już oczywiście mam XD A czy pewna osoba będzie go rozdawać to nie wiem Tongue Swojego kodu nie oddam xD
(2.10.2017, 21:22)agakikama napisał(a): [ -> ]

Taa... jeden gość chciał oddać swój kod na Celebi'ego, napisałam że jestem zainteresowana, do tej pory cisza... nawet nie wiem czy zdążył już komuś oddać ten kod, nawet nie odpisał... naciągacz od siedmiu boleści...

Wooow naciągacz , no to ładne określenie . Kodu nikomu nie oddałem nawet nie mam czasu zajrzeć do konsoli ale gratuluje charakteru , obrażanie ludzi za kawałek pixela . Wyśle ci ten kod jak chcesz , w końcu to waga życia i śmierci -_-
(3.10.2017, 14:24)Tendo94 napisał(a): [ -> ]
(2.10.2017, 21:22)agakikama napisał(a): [ -> ]

Wooow naciągacz , no to ładne określenie . Kodu nikomu nie oddałem nawet nie mam czasu zajrzeć do konsoli ale gratuluje charakteru , obrażanie ludzi za kawałek pixela . Wyśle ci ten kod jak chcesz , w końcu to waga życia i śmierci -_-

A ile można czekać na odpowiedź... już tydzień temu wysłałam na pw wiadomość że jestem zainteresowana i do tej pory nie miałam odpowiedzi... Z góry przepraszam jeśli uraziłam...Undecided
To mówicie że kody na Celebi były na paragonach... xD
(3.10.2017, 19:41)Sheanheavel napisał(a): [ -> ]To mówicie że kody na Celebi były na paragonach... xD

Ale bodaj tylko na tych kupionych przedpremierowo i tylko przez 3DS e-shop o ile dobrze pamiętam, wszystko masz napewno w newsach na Serebii Wink
W Electronic Dreams (nintendo tylko tam kupuję), ale paragon zawsze wyrzucam Tongue Trudno, jednego Celebi mniej...
(4.10.2017, 13:42)Sheanheavel napisał(a): [ -> ]W Electronic Dreams (nintendo tylko tam kupuję), ale paragon zawsze wyrzucam Tongue Trudno, jednego Celebi mniej...

Ten Celebii nie ma ani Nasty Plot ani Giga Drain. Jest praktycznie bezużyteczny, nic nie tracisz.
1. Wchodzicie w E-Shop
2. Zjeżdzacie maksymalnie w lewo szukając opcji Settings/Other i wchodzicie w nie.
3. Tutaj szukacie opcji Account Activity
4. Tutaj szukacie zakupionej przez was gry Pokemon Gold Version albo Pokemon Silver Version. Na jej kwadraciku klikacie w View Receipt.
5. Zjeżdzacie na sam dół i tam znajduje się wasz kod na Celebiego. Jeśli kupiliście preorder przez e-shop to jest też kod na Theme.
(3.10.2017, 22:27)Waren78657 napisał(a): [ -> ]
(3.10.2017, 19:41)Sheanheavel napisał(a): [ -> ]To mówicie że kody na Celebi były na paragonach... xD

Ale bodaj tylko na tych kupionych przedpremierowo i tylko przez 3DS e-shop o ile dobrze pamiętam, wszystko masz napewno w newsach na Serebii Wink

"tylko przez 3DS e-shop" nie, kupiłem wersję "fizyczną" i miałem kod w paragonie. (virtualnym paragonie). Przy czym nie polecam tej wersji, dostajecie kartonowe pudełko które szybko się zniszczy, nic poza tym. + Nawet nie dostałem kodu na motyw przewodni. W japońskiej wersji były naklejki plakaty i inne duperel. Więc jeżeli chcecie kupić G/S to bierzcie tylko z e-shopu. A Celebi dostaniecie to któregoś tam, więc nie musiał być pre-order. Będzie już mój 3, nawet nie odebrany czeka w Sun. Być może dropną lepsze IVs.
(5.10.2017, 10:48)Siedlec napisał(a): [ -> ]
(3.10.2017, 22:27)Waren78657 napisał(a): [ -> ]

"tylko przez 3DS e-shop" nie, kupiłem wersję "fizyczną" i miałem kod w paragonie. (virtualnym paragonie). Przy czym nie polecam tej wersji, dostajecie kartonowe pudełko które szybko się zniszczy, nic poza tym. + Nawet nie dostałem kodu na motyw przewodni. W japońskiej wersji były naklejki plakaty i inne duperel. Więc jeżeli chcecie kupić G/S to bierzcie tylko z e-shopu. A Celebi dostaniecie to któregoś tam, więc nie musiał być pre-order. Będzie już mój 3, nawet nie odebrany czeka w Sun. Być może dropną lepsze IVs.

Dobrze wiedzieć więc, że jest jeszcze szansa na celebi, co do zaś iv's to chyba przy bottle cap hyper training nie ma co się już tym przejmować, a tylko pod naturę soft resetować Wink
Stron: 1 2