Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PV + PTCG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj (środa) o godzinie 19:00 zapraszam na krótki stream, w którym przekażę Wam informację jaką współpracę udało się nawiązać z dystrybutorem kart Pokemon TCG! Stream odbędzie się na moim kanale, który staje się tymczasowo również kanałem live Pokemon Valhalli - czyli Twitch: vulpister. Zapraszam serdecznie! Czeka Was kilka konkursów i niespodzianek!

[Obrazek: eSziom5.png]

Osoby które nie widziały live, mogą obejrzeć jego powtórkę na filmie poniżej:
Podziwiam cię za to jak bardzo angażujesz się w rozwój PTCG, dla mnie to również bardzo ważna sprawa. Oby tak dalej ziom.
Dzięki wielkie, już niedługo na PV pojawi się kilka artykułów i filmów związanych właśnie z karcianką w polsce Smile
(27.09.2017, 21:41)vulpi napisał(a): [ -> ]Dzięki wielkie, już niedługo na PV pojawi się kilka artykułów i filmów związanych właśnie z karcianką w polsce Smile

"Niedługo"
[Obrazek: 596.gif]

Także wybacz sceptycyzm, ale nie uwierzę póki, nie pojawi się to na forum. Jeśli pojawi się… welp to wtedy zwrócę honor.
Rozumiem Shadic twój sceptycyzm. Artykuły i filmy pojawią się po live, czyli pod koniec miesiąca października, więc pomimo tego, że trzeba będzie chwile poczekać to mogę zapewnić, że nowe rzeczy na pewno się pojawią, ponieważ nie Daru, tylko ja będę je wrzucał Smile