Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Animatsuri 2017 - Warszawa 21-23 lipiec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: tlo2.png]
Pokemony na Animatsuri 2017
https://www.facebook.com/events/109480163022318/

Zapraszam na wspólne ogarnianie się na Animatsuri, ogarnianie sleeprooma też ;D Znak pokemonowego sleeprooma - nie mamy alolańskiego exeggutora, ale możecie wypatrywać śpiwora Guzmy z wielkim logiem Team Skull i napisem "Team Skull Boss" xD

Mamy już zatwierdzony panel i turniej karciankowy więc zapraszamy każdego kto chciałby spróbować swoich sił w Pokemon TCG! Będziemy tłumaczyć podstawy i pomagać składać talie.

Ogólnie będę wypisywać inne zatwierdzone pokemonowe panele - głównie na wydarzeniu.

Jeśli będziecie mieli problem z znalezieniem kogoś z fandomu - Guzma i N będą w cosplyach przez całe wydarzenie więc można spokojnie nam zawracać głowę, Team Skull Grunty za jakieś jedzenie pewnie też wskażą Wam miejsce w sleeproomie, gdzie są ludzie lub pokemonowe panele.
może pojawię się w sobotę, ponieważ nigdy nie byłam na konwencie w stolicy - jednak podkreślam, że może :p
UUUUUUUUUU
DAWAJ ZNAĆ JAKBY CO <3 Masz mój numer >;D
Byłem w poprzednim roku, więc i może teraz sie zjawie Big Grin A jak nie, to w następnym. Mam nadzieję, że wtedy też będziecie mieć panel Smile
Ano zobaczymy ;D w zależności jak wyjdzie ten najbliższy!
Moze kiedys... :d