Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Marshadow oficjalnie ujawniony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pokemon Company za pośrednictwem swojego kanału YouTube oficjalnie ujawniło dzisiaj nad ranem nowego mitycznego Pokemona z generacji siódmej. Jest to tajemniczy Marshadow, który odegra ważną rolę w dwudziestym filmie o Pokemonach zatytułowanym Pokémon, wybieram cię!

Filmik, w którym ujawniono Marshadowa, możecie obejrzeć poniżej.

Dziwne, że Pokemon z 7 geny będzie w Kanto...
fajne te nowości o kinowym i marshadow i może też dostać nową formę.kto wie szykuje nowa gra może w tym roku i bym dał że 3 wersja alola możę stars albo inna nazwa.może remake kanto kolejne red i greenSmilewłąśnie na remake d/p dopiero w 8.fajni nowi bohaterowie.gra może prędzej jeszcze na 3nds i myśle że na nowej to 8 gena bo np na ds było 4 i 5 gena.
Nowa gra najpewniej będzie w drugiej połowie 2018 na Switcha. Ludzie dokopali się do oferty pracy (kontraktu do maja 2018) w Game Freak przy tworzeniu "kolejnej odsłony znanej na całym świecie serii RPG", z wymaganym doświadczeniem przy tworzeniu gier na Wii U lub PS Vita.

A co do filmu, wygląda on na retcon pierwszych odcinków anime i co ciekawe zapowiada się, że "wyretconują" z niego Misty.
News z przed dobrych paru tygodni ale dobrze że się pojawił Smile
no niekoniecznie, info z soboty XD
(8.04.2017, 14:04)MagicMuppetMan napisał(a): [ -> ]Nowa gra najpewniej będzie w drugiej połowie 2018 na Switcha. Ludzie dokopali się do oferty pracy (kontraktu do maja 2018) w Game Freak przy tworzeniu "kolejnej odsłony znanej na całym świecie serii RPG", z wymaganym doświadczeniem przy tworzeniu gier na Wii U lub PS Vita.

A co do filmu, wygląda on na retcon pierwszych odcinków anime i co ciekawe zapowiada się, że "wyretconują" z niego Misty.

To ze szukaja ludzi do roboty przy grze na Switcha nie znaczy ze nie pojawi sie juz nic na 3dsa. GF zawsze zaczyna prace z wyprzedzeniem. Np nad XY pracowali od 2010 a ORAS od 2012. Skoro szukaja ludzi do nowej gry to znaczy ze albo dopiero zaczeli albo zaczna niedlugo

Jezeli wyjdzie jeszcze jakas gra na 3ds to prace nad nia pewnie sa juz w bardzo zaawansowanym stanie albo nawet przy koncu
Nintendo i jego podwykonawcy mają jedną bardzo pozytywną cechę, którą różnią się od innych firm, a jest to zapowiadane gier dopiero gdy są w finalnym stadium produkcji. Zawsze wypuszczają produkt gotowy i dopracowany, więc jeśli poszukują pracowników dopiero to gra nie wyjdzie prędko. Do tego mają długi okres wsparcia dla własnych konsol, a po zwiększonej sprzedaży 3dsa po premierze Pokemon Go jeszcze pewnie będą chcieli coś z niego uszczknąć, z drugiej strony na switcha potrzebują też szybko uzupełnić bibliotekę, by nie spadła im dynamika sprzedaży, która w przypadku Switcha jest taka jakiej od dawna nie udało im się osiągnąć. Najprawdopodobniej na switcha wyląduje za niedługo jakaś gra z kieszonkowy mi stworami, ale nie z głównej serii, chyba że port wydanego niedawno Sun i Moon, lub jak ktoś już wspomniał trzecia wersja deluxe, choć ta i na 3dsie wyląduje najpewniej (choć ostatnie tytuły nie posiadały ostatnio takowych co może wskazywać iż zrezygnowali z tego posunięcia). Dużo spekulacji mało informacji Wink