Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Dwudziestolecie anime i Pokémon XYZ na platformie Netflix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Równo 20 lat temu, 1 kwietnia 1997, na antenie japońskiej TV Tokyo wyemitowano pierwszy odcinek serialu animowanego Pocket Monsters, znanego u nas po prostu jako "Pokémon" lub mniej oficjalnie - "Pokemony".

[Obrazek: seria01_splash.png]

Wygląda na to, że także platforma Netflix postanowiła uczcić 20-lecie Kieszonkowych Stworków. Dzisiaj w jej polskiej wersji pojawiły się wszystkie odcinki serii Pokémon XYZ w polskiej wersji językowej, włączając w to wcześniej nieemitowane na antenie Disney XD odcinki od 21 do 48. Obok polskiego dubbingu dostępny jest też angielski dźwięk i polskie napisy dla niesłyszących. Zabrakło niestety polskiego loga serii i polskich plansz z tytułami odcinków - są one pozostawione w języku angielskim.

Jest to już czwarta pozycja z Pokemonami w roli głównej na polskim Netfliksie. Obok serii XYZ z polskim dubbingiem dostępne są również oba sezony wchodzące w skład Serii XY oraz filmy - Hoopa i starcie wszechczasów i Diance i Kokon Zniszczenia. Na platformie znaleźć można również 52 odcinki z pierwszej serii serialu, jednak wyłącznie w wersji z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.
To chyba odpowiednia okazja, żeby skorzystać z darmowego miesiąca na Netflixie. Bo nie wiadomo, ile DXD zajmie wyemitowanie wszystkich odcinków... Ciekawe, czy zrobią tak podobnie z serią SM w przyszłości.
Przynajmniej już wiem, na co nie muszę czekać
Wyczucie mam niezłe, pół miesiąca temu zakupiłem darmowy miesiąc. Teraz przynajmniej wiem co będę oglądać Tongue
Prawie dałem się nabrać, bo czytałem drugiego, a nie pierwszego.

EDIT: O w mordę! Jednak to prawda.
(2.04.2017, 17:49)MagicMuppetMan napisał(a): [ -> ]Prawie dałem się nabrać, bo czytałem drugiego, a nie pierwszego.

Możesz to ostatecznie potwierdzić żeby nie było nieporozumień? Big Grin
To prawda Tongue
(2.04.2017, 21:08)Night Hunter napisał(a): [ -> ]
(2.04.2017, 17:49)MagicMuppetMan napisał(a): [ -> ]Prawie dałem się nabrać, bo czytałem drugiego, a nie pierwszego.

Możesz to ostatecznie potwierdzić żeby nie było nieporozumień? Big Grin

Tak, to prawda. Ostatecznie potwierdzam.
Ech... Netfix... gdyby tak było można normalnie obejrzeć Pokemony po Polsku w HD... (obecnie jestem przy D&P: Galactic Battles). Na XD nie leci, nie ma na DVD a ja nie znam angielskiego... I co taki biedny człowiek jak ja ma w tej sytuacji począć?
Netflix mógłby zaszaleć i zabrać się za wszystkie serie i filmy Big Grin