Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pyrkon 2017 - ZARAZ BĘDZIE CIEMNO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co: Pyrkon
Gdzie: Poznań
Kiedy: 28-30 kwietnia
Z kim: połową fandomu pokemą

Więcej: http://pyrkon.pl/2017/

Jadę Ja, Vap i Stanisława
Kto da więcej?
Dorzucam Pefała.
Ja również się zjawię Heart
I ja też się pojawię.
Dorzucam się ^^
O dziwo nawet ja będę.
Podbijam. Jadę ja i moja nudna osoba.
Nikt się pewnie tego nie spodziewał, ale będę.
No jak co roku będziemy z ziomkami i bedziemy machac kamerą Wink.
Na Pyrkonie ja i Vapek będziemy rozdawać ankiety związane stricte z Pokemon GO. Pytań będzie koło dwadzieścia do pięćdziesięciu zamkniętych i otwartych typu "czy dzięki aplikacji zawarłeś nowe znajomości". Z góry chciałam poprosić was o wstrzymanie się z hejtem oraz trollowaniem z dwóch powodów: potrzebne jest mi to do mojej pracy badawczej (w skrócie magisterki), po drugie każdy troll to zmarnowana ankieta = zmarnowane pieniądze za ich wydrukowanie. Z góry dziękuję za wyrozumiałość, a złapać mnie nie będzie trudno
Chyba byndę na Pyrkonie, ale na 100% będzie to wiadome, gdy wsiądę do pociągu (nie byle jakiego :V).
Mam wiadomość dla wszystkich pokefanów, którzy jadą na Pyrkon!
Jak co roku próbuję ogarnąć ludzi w jedno miejsce, jednak nie zawsze jest to efektywne. Powodem jest np. brak numeru telefonu do osób z "pokesleepa" czy ogólnie brak wiedzy na temat tego typu legowiska. A szkoda bo zwykle zbiera się naprawdę wiele fajnych osób: mega rysownicy, koksy w karciance lub grach na 3DSa, moderatorzy i admini pokowych stron i nie tylko (pozdro ludzie z AntyGamig) no i inne Hikomikosy. W tym celu postanowiłam z Vapem zrobić coś co powie wam MY TU JESTEŚMY- CHODŹ DO NAS. Oczywiście mowa o tym 2,5 metwoym alolańskim derpie XD Jeżeli zobaczycie dziada a nie macie gdzie się rozłożyć to zapraszamy
[Obrazek: snLhGNn.jpg]
Szlag! Widziałem, ale nie patrzyłem na forum to nie wiedziałem. Facepalm
Ech, zbyt daleko :/