Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PV Meet Wroclove 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
8.04.2017

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie Forumowiczów we Wrocławiu, w sobotę 8.04. Heart
Dodatkowo, połączymy to ze spotkaniem StreetPass, w sklepie HDmarket.

Zaczniemy koło 13:00, przy Dworcu Głównym PKP (i PKS)i później ruszymy pod HDmarket - wszystko blisko, na piechotę.

Przyjezdni, nieznający miasta mogą liczyć na odbiór z dworca PKP (tylko dajcie najpierw znać, że przyjeżdżacie).

Zapraszam, Mokusia Angel
Postaram się przyjść. I mam nadzieję, że zmieścimy się w malutkim HDmarkecie :3
(5.03.2017, 16:01)Tyma napisał(a): [ -> ]Postaram się przyjść. I mam nadzieję, że zmieścimy się w malutkim HDmarkecie :3
jak na ten moment jest nas trójka, więc spokojnie się zmieścimy Undecided
(5.03.2017, 21:04)Mokusia napisał(a): [ -> ]
(5.03.2017, 16:01)Tyma napisał(a): [ -> ]Postaram się przyjść. I mam nadzieję, że zmieścimy się w malutkim HDmarkecie :3
jak na ten moment jest nas trójka, więc spokojnie się zmieścimy Undecided
Hmm, na streetpassy w HDmarkecie zwykle przychodzi kilkunastu stałych bywalców, więc o ile jest to dogadane ze sklepem i pojawi się event na fb, to pewnie przyjdzie jeszcze z 10-12 osób, może więcej.
Ja również się pojawię Wink
(z czymś wyjątkowym dla posiadaczy 3DS'ów i gier Pokemon R/B/Y)
Przypominam o sobotnim spotkaniu!
Jutrzejsze spotkanie jest aktualne? Będziecie? Bo według HDmarketu kwietniowe streetpassy będą 28.04, czyli jak zawsze, w ostatni piątek miesiąca.
(8.04.2017, 5:31)Tyma napisał(a): [ -> ]Jutrzejsze spotkanie jest aktualne? Będziecie? Bo według HDmarketu kwietniowe streetpassy będą 28.04, czyli jak zawsze, w ostatni piątek miesiąca.

trochę data koliduję z Pyrkonem...
Hawkins w drodze i ja też.
(8.04.2017, 5:31)Tyma napisał(a): [ -> ]Jutrzejsze spotkanie jest aktualne? Będziecie? Bo według HDmarketu kwietniowe streetpassy będą 28.04, czyli jak zawsze, w ostatni piątek miesiąca.

nie będzie cię na pyrze? :<
(8.04.2017, 15:51)Nid napisał(a): [ -> ]nie będzie cię na pyrze? :<

Nie sądzę, w tym roku jest dość drogo, a u mnie trochę krucho z kasą. Pewnie skończy się tak, że na te streetpassy też nie pójdę, bo to blisko końca semestru i zawsze jest trochę do nadrobienia. Pomijając to, że dzisiaj HDmarket był nieczynny i przyszłyśmy z Goldi przywitać się z zamkniętymi drzwiami : P No ale takie wpadki organizacyjne są aż za typowe dla PV, nie ma co rozpaczać. Zamiast tego poszłyśmy na dni otwarte plastyka i obejrzałyśmy pracę dyplomową Piterra, więc na plus.
Zbiórka była pod dworcem - zainteresowani tam się spotkali. No a jak chce się dołączyć później lub gdzie indziej to się wcześniej wystosowywuje wiadomość - albo na forum albo na PW. A jak się nie wystosowało, to chociaż ma się internet ze sobą i sprawdza na bieżąco PW (bo organizator pytał na PW dzisiaj rano zainteresowanych czy się zjawią) :p
A ja od siebie jszcze raz chciałabym podziękować za spotkanie! <3

P.S. A jak wiesz, że możesz nie mieć dostępu do sieci to wcześniej się umawiaj i konkretnie (tak jak w czasach kiedy nie było komórek Wink) Nie chciałabym sprawić nikomu zawodu jako organizator następnym razem.
Mokusiu, ja wiem, że teraz młodzież lubi spać do południa, ale bez przesady, dla mnie 11.30 to już nie jest rano. Wtedy praktycznie byłam już w drodze, a że miałam dziś do załatwienia kilka ważnych spraw, planowałam pojawić się z siostrą trochę później, ale w umówionym wcześniej miejscu, o którym od początku była mowa. Pytałam też, czy dogadałaś się z HDmarketem - najpierw zapewniałaś, że tak i event na facebooku się pojawi, po pewnym czasie usunęłaś post. Nie dziwne, bo przecież w soboty sklep jest nieczynny i dogadanie się w takim wypadku byłoby niemożliwe - ale po co wtedy kłamać? Nie lepiej publicznie napisać, że nie widzimy się w HDmarkecie, tylko w innym miejscu? Fakt, dworzec główny mógł być punktem zbiórki dla osób przyjezdnych i będących na spotkaniu od samego początku - co z tymi, którzy chcieli dotrzeć później, albo nie mają po drodze na dworzec, bo są z innej części miasta?
Dla mnie, jako dla osoby, która nie wystosowywuje oficjalnych pism do organizacji, tylko chce na luzie spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach we wcześniej ustalonym miejscu, jest to organizacyjna klapa, przykro mi. Ale dobrze słyszeć, że jednak dla niektórych się to udało. Na przyszłość po prostu mówię, że lepiej uaktualniać takie info (np. w pierwszym poście), żeby nie zostawiać zainteresowanych na lodzie.
Napisałam co myślę.
To uczucie, gdy człowiek dowiaduje się dzień po fakcie :/