Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Duel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mobilowa gra Pokémon Comaster, wydana w zeszłym roku powraca pod nową nazwą - Pokémon Duel! Darmowa aplikacja jest do pobrania na urządzenia z iOS i Androidem.

Pokémon Duel to prosta gra planszowa, w której do walki stają Pokémony-pionki/figurki. Walki przeprowadzać można w trybie online z graczami z całego świata lub solo, w trybie fabularnym.
pionki się kupuje czy są to po prostu wirtualne pionki od razu w grze?
fajna gierka choc ciezko zdobyc rubiny na nowe pokemony
fajne to to, ale baterii zjada wiecej niz pieniedzy na mikroplatnosci
meh, po tutoriarze się wiesza i nic się nie da zrobić ;/
No nareszcie Tongue
Nie miałem ochoty grać po japońsku Tongue
Mi też się wiesza, wyrzuca mnie po tutorialu.
ja tam normalnie gram i nic sie nie dzieje negatywnego. posiadam lg k500
Lol w ogóle nie dostosowane do starych telefonów, minus ma ta gra u mnie :/ Zwiesza się jak...
U mnie wszystko działa ^^ (też mam lg, chociaż model inny). Fajna strategiczna gierka, jedynym minusem jest wymagany internet :/
(25.01.2017, 23:29)malva napisał(a): [ -> ]jedynym minusem jest wymagany internet :/

I to, że pije prąd z baterii, jak Smok Wawelski wodę z Wisły.
Powie mi ktoś ile to zajmuje całościowo po pobraniu dodatkowych plików?
Mi jak na razie działa bez problemowo, chociaż czasem zdarza się lekko zacinać. Sama gra nie jest jakaś mega, ale też nie głupia. Jak na razie chętnie sobie w nią pogrywam kiedy nie mam nic do roboty.

(24.01.2017, 18:52)Magor napisał(a): [ -> ]pionki się kupuje czy są to po prostu wirtualne pionki od razu w grze?

Od razu wirtualne, ale pewnie za niedługo będzie można je kupić ;P
Grałem w ubiegłym roku. Nie przykuło to mojej uwagi Sad
(28.01.2017, 13:03)TheKillerPL napisał(a): [ -> ]Mi jak na razie działa bez problemowo, chociaż czasem zdarza się lekko zacinać. Sama gra nie jest jakaś mega, ale też nie głupia. Jak na razie chętnie sobie w nią pogrywam kiedy nie mam nic do roboty.

(24.01.2017, 18:52)Magor napisał(a): [ -> ]pionki się kupuje czy są to po prostu wirtualne pionki od razu w grze?

Od razu wirtualne, ale pewnie za niedługo będzie można je kupić ;P

Już dawno można było kupić. Duel jest wirtualną wersją Pokemon Trading Figure Game Smile
Stron: 1 2