Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Moon na raz!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ekipa serwisu AntyGaming.com (w tym również i ja) wraz z gościem specjalnym - znanym PokeTuberem Hikomikosem zapraszają na wspólne oglądanie jak zmagamy się z przejściem całej gry Pokemon Moon na raz!
Całość będziecie mogli zobaczyć wchodząc na kanał YouTube AntyGaming. Planujemy przejść w 24 godziny całe Pokemon Moon i dodatkowo wraz z naszym gościem porozmawiać na różne nie tylko pokemonowe tematy, oraz jeśli nadarzy się okazja - rozdamy coś dla Was.

Stream rozpoczyna się 29 grudnia o godzinie 17:00
Zapraszam serdecznie!

Oj będzie się działo Wink mam dla widzów niespodziankę Wink
Chętnie, jak zawsze, obejrzę Smile Z ciekawości: Macie już plany co do Startera i ogólnie Pokemonów, które zamierzacie złapać?
I od razu życzę powodzenia!
Trzeba było mówić że z Hiko jesteście ziomami, w takim razie ja też jestem za wami. No powodzonka w całym projekcie życzę, a ponieważ w tej grze akcja toczy się głównie w nocy - Mam nadzieję iż czeka was pierońsko upojna nocka.
Życzę powodzenia i podziwiam za pomysł.. ja się ze swoją grą męczę od premiery i nie mam ochoty się za nią zabierać. Nie przypadła mi jakoś szczególnie do gustu. Nie wyobrażam sobie przejść Sun/Moon na raz. Postaram się obejrzeć chociaż kawałek Wink
Ta... ciekawe co potem rozdacie i dla kogo... dla tych którzy będą czy raczej nie... pewnie dacie jakieś koszuli albo breloczki, ale i tak życzę wam powodzenia...
Dajcie jakis opis jak przebiegało. Wiem że to już jakiś czas temu, ale ciekaw jestem.