Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Duży update Pokémon GO!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wraz z dzisiejszą aktualizacją pojawiły się zapowiadane wcześniej stworki z II Generacji! Póki co dostępne są tylko baby-Pokémony: Pichu, Cleffa, Igglybuff, Togepi, Smoochum, Elekid i Magby. Zdobyć je można wykluwając jajka zdobyte w Pokéstopach.

Oprócz tego do 29ego grudnia złapać można specjalnego Pikachu w czapce Świętego Mikołaja!
Ciesze się, że w końcu dodali nowe pokemony... Jednak nie podoba mi się, że może je zdobyć tylko za pomocą wykluwania jajek. Dodgy Nie wiem jak to jest u Was ale moim zdaniem obecna pogoda nie sprzyja dłuższemu chodzeniu po dworze. Tongue
I wysyp żółtków w czapkach. Na dzień dobry złapany po drodze gdy szłam na badanie audiografem. Przynajmniej się cuksy na raichu zdobędzie ;p
W sumie to jest mała aktualizacja.. Myślałem, że wprowadzą całą 2gą genę. Ehh te poke mongoł...
Dobrze, że będzie Eelekid. Electabuzz Candy mi się przydadzą. Świątecznego Pikachu złapałem dzisiaj!

(13.12.2016, 18:30)Fennekin napisał(a): [ -> ]W sumie to jest mała aktualizacja.. Myślałem, że wprowadzą całą 2gą genę. Ehh te poke mongoł...
II Gena będzie na wiosnę.
Lepsza taka niz zadna, nie zapominajcie że to ciągle wersja beta. Faktycznie pogoda obecnie nie sprzyja ale jeszcze 3 miesiące i będzie znowu super Big Grin. Rowniez mam nadzieje, że z czasem dodadzą pokemony z 2 generacji.
W zasadzie pogoda zaczyna robić się coraz lepsza więc czas na nas :-)
no i poksy z drugiej generacji już są Smile ale brakuje mi ewolucji pokemonów które są dopiero w 4 generacji