Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Event Magearna!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
5 grudnia rozpocznie się event, w którym do zdobycia będzie mityczny Pokémon Magearna! Aby pobrać stworka wystarczy zeskanować kod QR, który już dziś pojawi się na oficjalnej stronie www.pokemon.com
EDIT: Kod już działa!

[Obrazek: magearnaqreu.png]
[Obrazek: magearna-distribution-169-en.jpg]

Aby pobrać stworka należy mieć odblokowaną funkcję QR Scan w grach S&M. Event potrwa do 5 marca 2017 roku.
zakład że dadzą kod od jutra?
Kod swoją drogą, event będzie trwać do 5 marca więc, na razie nie trzeba się śpieszyć... ale tak szczerze, też bym wolała kod, bo do tej pory posługiwałam się kodami i luźnymi eventami z neta, a ten RQ scanner jest dla mnie dość nie zrozumiały... ja mam czas, do puki nie zdobędę Pokemon Sun lub Moon...
Ktoś już odebrał? I czy komuś jeszcze wyskakuje błąd pod tytułem "This QR Code cannot be scanned with this system"?
EDIT: Ten kod jest tylko dla Hamburgeryki. My jak zawsze musimy poczekać.
Dlaczego mnie to nie dziwi.

Ciekawe czy czekamy 5 dni czy 3 miesiące.
O ponoć jutro my dostaniemy nasz kod do skanera (tak przynajmniej twierdzą na facebooku Pokémon Global News).
"The European code is expected tomorrow."

Według Serebii.
przecież europa dostaje kod 6 grudnia, ktoś tu kłamie
za dużo soft-resetów... Dopiero zabrałem się za łapanie legend... Właśnie resetuje Tapu. A tu Magerna. ;/
Siedlec a nie łatwiej skorzystać z Hyper Treningu? IV niby pozostają takie same ale Poks zyskuje na statach.
A to problem? Skanujesz kod, zapisujesz przed wyzwaniem Tapu i odbierasz kiedy chcesz. Potem sobie Magearnę też możesz resetować bez przeszkód, jak już znajdziesz chwilę.
(6.12.2016, 17:32)Shadic napisał(a): [ -> ]Siedlec a nie łatwiej skorzystać z Hyper Treningu? IV niby pozostają takie same ale Poks zyskuje na statach.

No dobra a skąd weźmiesz golden capsy? Ponoć ich nie da się zdobyć, takie rzadkie. Nie wierzę jakoś specjalnie że w następnej generacji się pojawią, a wszystkie zmiany nimi dokonane pewnie tyczą się tylko i wyłącznie tej części gry. Ba, poszedłbym tak daleko i powiedział nawet możliwe że już w poke banku te zmiany przestają obowiązywać.

(6.12.2016, 17:42)Veill napisał(a): [ -> ]A to problem? Skanujesz kod, zapisujesz przed wyzwaniem Tapu i odbierasz kiedy chcesz. Potem sobie Magearnę też możesz resetować bez przeszkód, jak już znajdziesz chwilę.

Jestem tego świadomy, tylko fakt że będę miał do soft-resetu 15+ poków przeraża mnie... Jeszcze mam w Y Maloette...
(6.12.2016, 17:44)Siedlec napisał(a): [ -> ]
(6.12.2016, 17:42)Veill napisał(a): [ -> ]A to problem? Skanujesz kod, zapisujesz przed wyzwaniem Tapu i odbierasz kiedy chcesz. Potem sobie Magearnę też możesz resetować bez przeszkód, jak już znajdziesz chwilę.

Jestem tego świadomy, tylko fakt że będę miał do soft-resetu 15+ poków przeraża mnie... Jeszcze mam w Y Maloette...
I właśnie dlatego ja sobie odpuściłem resetowanie legendarnych i mitycznych Pokemonów, łapię je tylko dla wpisów w Pokedexie. Tyle kłopotów mniej Smile
(6.12.2016, 17:44)Siedlec napisał(a): [ -> ]No dobra a skąd weźmiesz golden capsy? Ponoć ich nie da się zdobyć, takie rzadkie.

Z PokePelago, w Path for Rare-Treasure Hunting! lub Path for Interesting-Item Hunting!
Specjalny kod dla posiadaczy europejskiej kopii gry:

[Obrazek: magearna-640x335.png]
Mam już Tapu Koko. 3IV(prawie 4) Jolly. Dwa dni szukania
Stron: 1 2