Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon S/M Teoria w sprawie Cosmog'a...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam....

Po głowie chodzi mi taka teoria w sprawie Pokemona Cosmoga... przeczytałam gdzieś że jest możliwość schwytania tego pokemona na poziomie 5... ale, zastanawiam się czy ten pokemon mógłby ewoulować w legendę niezależnie od wersji gry, czyli:

Pokemon Sun - Cosmog/Cosmoem i kiedy zapada noc, zdobywa poziom 53 i zmienia się w Lunale...

Pokemon Moon - Cosmog/Cosmoem i podobna sytuacja, ale za dnia zdobywa poziom 53 i zmienia się w Solgaleo...

Jest jest jednak warunek... trzeba mieć ze sobą obecną legendę w grze i mieć jedno wolne miejsce w swoim team'ie...

Jak myślicie, czy to może być możliwe... aby mieć obie legendy niezależnie od jej oryginalnej wersji... proszę o komentarz....

Pozdrawiam...
nie mógłby, pozdrawiam

tzn, jest to możliwe do zaimplementowania, ale nie zrobiono tego i nie ma co gdybać
Cóż... kto wie, gra wychodzi dopiero 23 listopada... warto sprawdzić tę teorię w praktyce, a po za tym... na ang. stronie pisało że jest taka możliwość, podobnie jest z ewolucją Rockruff'a... jeśli chce się wyewoulować pokemona w Lycanroc'a w wersji Midday w Pokemon Moon kiedy za dnia jest noc, to niech gra w nocy kiedy jest dzień w grze... podobnie jest w wersji Sun... chce się mieć Lycanroc'a w wersji Midnight to niech spróbuje wyewoulować go w nocy... jak to mówią, bez ryzyka nie ma zabawy...
ale jakie to ryzyko xDD to żadne ryzyko, w kodzie gry jest napisana metoda ewolucji i jest napisane, że jest ona zależna od poziomu, pory dnia i wersji gry xD to szukanie dziury w całym, to tak jakby próbować, nie wiem, Eevee ewoluować za pomocą Ice Stone'a, bo może ewoluuje w Glaceona

i gra może wychodzi w Europie 23.11, ale na świecie jest od wczoraj oficjalnie, a jeszcze wcześniej dzięki Lurantisowi i myślę, że już by ktoś wcześniej o tym napisał gdyby to było możliwe
Ja w każdym razie spróbuję zdobyć jedną z tych legend niezależnie od wersji gry... ale nadal nie wiem na którą wersję się zdecydować, nie wiem która lepsza... wiem jakie są różnice w występowaniu danych pokemonów jeśli chodzi o grę, ale sam wybór jest dość trudny...
Czytam sobie ten wątek i zrobiło mi się strasznie smutno, że próby przesuwania ciężarówek mamy w dobie internetu dawno za sobą ;_;
(19.11.2016, 21:13)agakikama napisał(a): [ -> ]Cóż... kto wie, gra wychodzi dopiero 23 listopada... warto sprawdzić tę teorię w praktyce, a po za tym... na ang. stronie pisało że jest taka możliwość, podobnie jest z ewolucją Rockruff'a... jeśli chce się wyewoulować pokemona w Lycanroc'a w wersji Midday w Pokemon Moon kiedy za dnia jest noc, to niech gra w nocy kiedy jest dzień w grze... podobnie jest w wersji Sun... chce się mieć Lycanroc'a w wersji Midnight to niech spróbuje wyewoulować go w nocy... jak to mówią, bez ryzyka nie ma zabawy...

A ja słyszałem, że Rockruff ewoluuje tylko w jedną formę, zależną od gry, ale wciąż możemy złapać dzikiego Lycanroca w tej drugiej formie gdzieś na czwartej wyspie.
(19.11.2016, 21:45)Wobbodrake napisał(a): [ -> ]Czytam sobie ten wątek i zrobiło mi się strasznie smutno, że próby przesuwania ciężarówek mamy w dobie internetu dawno za sobą ;_;

To samo pomyślałem.

Autorko, proponuje również próbować levelować Kadabrę do oporu bez trade'u, bo może na setnym poziomie ewoluuje w Alakazama. Niby dlaczego miałby, ale próbować warto...