Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: StreetPassynalia 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O, coś takiego do mnie przypałętało.

Cytat:Po roku nieobecności wracamy z energią do zrobienia jeszcze lepiej tego, co już było dobre. Najwieksza w Polsce skoncentrowana tylko na Nintendo impreza powraca w nowym miejscu i z jeszcze większą ilością atrakcji!

Możecie spodziewać się zarówno starych, jak i nowych konsol, turniejów, konkursów, specjalnej atmosfery, oraz - oczywiście - wielu StreetPassów na waszych 3DS-ach. Serdecznie zapraszamy wszystkich - zagorzałych fanów Nintendo jak i nowych w temacie, posiadaczy najnowszych konsoli i fanów starych Game Boyów, kobiety, mężczyzn, babcie, wujków i wasze papużki. Pady w dłoń i bawcie się dobrze!

Konkretne informacje na temat atrakcji będą pojawiać się na dniach, dlatego polecamy śledzić wydarzenie. Do zobaczenia już wkrótce!

Impreza odbędzie się w warszawskim Padbarze, którego obecna lokacja to Wierzbowa 9.

Dopiszę jeszcze, że event będzie 24ego (sobota) września od godziny 12:00.

Ktoś coś gdzieś będzie? Bo ja to nie wiem, czy czas mi pozwoli, lecz dwie poprzednie edycje wspominam przemiło. Wink
A może wpadnę, jak czas pozwoli ._.
też spróbuję, bikoz łaj not
(22.08.2016, 21:59)Nilson napisał(a): [ -> ]A może wpadnę, jak czas pozwoli ._.

Powiem twojemu czasowi, a ty mojemu czasowi i jakoś się dogadają między sobą. Ok? :|
nah, bo znowu wszyscy mnie oleją i każą samej sobie radzić w mieście, w którym nigdy nie byłam
Jak mi się będzie chciało zbierać z Poznania to może nawet wpadnę.

Może jakieś lure party dałoby się przy okazji ogarnąć?
(23.08.2016, 8:30)Reel napisał(a): [ -> ]Może jakieś lure party dałoby się przy okazji ogarnąć?

Znając ludzi z WGSP, którzy właśnie zbierają się do kolejnego skromniejszego eventu z Pokemon GO - nie zdziwiłbym się, gdyby i lure party miało swe miejsce. Wink
raczej bede w tym roku XD
W zeszłym roku byłem, bardzo mi się podobało. Tak więc w tym roku też będę.
Nilson, mój czas powiedział, że gruba wixa się zapowiada w sobotę 24ego nie mam czasu.

Bawta się dobrze!

PS: ponoć cały event ma się zacząć od godziny 11:00, by już od 12:00 startować z pierwszymi konkursami oraz turniejami. : )
Szkoda, liczyłem że będzie cała ekipa z zeszłego roku Liczę że ktoś z tamtej ekipy będzie..
Bym wpadl ale jak wy slodko spaliscie to my czekalismy do 5 na pociag ;p takze dzieki xd
Trzeba było załatwić sobie nocleg? :v

BTW, dla tych którzy wybierają się, a nie korzystają z informacji o wydarzeniu na twarzoksiążce:

Cytat:Jest dobrze!

Zaledwie wczoraj poinformowaliśmy Was o przykrej, aczkolwiek nieuniknionej zmianie miejsca. Teraz możemy już jednak powiedzieć, że lokal się znalazł i tegoroczne StreetPassynalia na pewno się odbędą!

Przechodzimy... do Przejścia, położonego na Placu przy Rozdrożu. Nie jest to bar przeznaczony głównie dla graczy, aczkolwiek wygodne rozłożenie telewizorów i scena idealnie nadająca się na konkursy sprawiają, że bez problemów powinniśmy się tam odnaleźć. Dojazd do miejsca również jest bardzo wygodny - jedna stacja metra od Centrum, a potem jakieś pięć minut piechotą. Przejście jest troszkę "schowane" pod ziemią, jak widać na zdjęciach, w środku znajduje się jednak porządne oświetlenie, a właściciele zapewniają, że wszystkie sieci będą działać jak należy.

Do dyspozycji będziemy mieć 3/4 baru - ustaliliśmy już, że na ścianach będziemy mogli powiesić nasze plakaty, a z głośników puścimy Nintendo-playlistę, która jest już przygotowana. Jedynym mankamentem jest to, że same konkursy będziemy musieli skończyć w okolicach 21, ale nie oznacza to, że nasza impreza również dobiegnie wtedy końca - bawić się i grać będziemy dalej.

Niestety nie udało nam się zrobić zdjęć wewnątrz baru, aczkolwiek możecie zobaczyć, jak wygląda miejsce na oficjalnej stronie Przejścia: http://www.pub-przejscie.pl/ Znajdziecie tam również menu i szczegółowe informacje.

Czasu pozostało bardzo mało, dlatego jeszcze dzisiaj możecie spodziewać się większej ilości informacji. Na razie jednak potwierdzamy: mamy miejsce, odwołajcie odwołanie biletów do Warszawy i widzimy się już pojutrze!