Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Czy jest szansa na nową serię Pokemon Tazo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam takie jedno zasadnicze pytanie. Kiedy ostatnim razem Leysy, a teraz raczej cheetosy dodawały jakieś gadżety (nie licząc naklejek) do swoich produktów? Ostatnimi nie były może metal tazosy? Nie zauważyliście może że teraz dodają naklejki i to tylko jak jakaś popularna seria wchodzi do kin? (minionki, epoka lodowcowa). Pogódźcie się z tym, że spinerów czy tazosów już raczej nie zobaczymy. Te czasy już minęły.
@Turtwiczka
Dostałem wiadomość zwrotną z polskiego oddziału Wink
https://scr.hu/BnK2zr
Dziale marketingu - działaj Tongue
O kurde moze cos pomysla nad tym hesli sa tacy tajemniczy Big Grin
(22.08.2016, 20:50)Veil napisał(a): [ -> ]@Turtwiczka

Ziom, nie wierze że ci tak odpisali! Ja dawno temu kiedy napisałem do nich ogromny list formatu A4 o tym jak dobrą decyzją byłoby zrobienie kolejnej serii Pokemon Tazo ale w przypadkowym momencie tak z trzy lata temu, dostałem informację pi razy oko, że nic z tego nie będzie sposób, że obecnie tego nie planują czy cuś tam.

O kurde, o kurde, o kurde. Oni zazwyczaj nie odpisują albo wysyłają dobijającego w treści gotowca. Kurka wodna, w dodatku treść ewidentnie jakby nie chcieli ci czegoś naczelnie związanego z twoją prośbą powiedzieć O_O

Dopiero co przed chwila zakończyły się dla mnie emocje związane z ligą kalos, a teraz to. Chłopie dzięki za info, uwielbiam się rajcować takimi sprawami!

Bo ludu mój, zarówno Frito Lay jak i Pepsi to są jedne z największych marek na świecie, zazwyczaj pierdzielą na maksa kogoś kto ich o coś zapyta na maila, a już totalnie propozycje od ludzi. O kurka.
(22.08.2016, 20:50)Veil napisał(a): [ -> ]@Turtwiczka

Wow, no w sumie brzmi to o wiele lepiej niż to, co ja dostałam Big Grin Dobry pomysł, żeby to do nich napisać maila!
Nawiasem, tak dla zainteresowanych - odpowiedzi od polskiego oddziału Laysów nadal nie dostałam i już się to raczej nie zmieni Dodgy (i jakby co sprawdzam SPAM Tongue).

@Maddox Newsy brzmią zachęcająco, ale ja bym się tam mimo wszystko na raczej za bardzo tym nie jarała póki co - wolę mieć podwójny zaciesz jak okaże się prawdą niż potem być zawiedzioną Wink
Wiecie, ja tam na tego maila zareagowałem tak, że na 99% nic z tego nie będzie, ale widać, że to nie wiadomość napisana przez "sekretarke robota" tylko serio gość przeczytał co napisałem i odpisał, więc może jakby im pisać więcej to serio była by na to szansa.
BTW nie pisałem im maila tylko użyłem tej stronki do której linka Turtwiczka wstawiła na poprzedniej stronie. I też w sumie nie pamiętam dokładnie co tam pisałem ale na pewno wspomnialem o sukcesie PokemonGo i pokemani Wink
(18.08.2016, 19:26)Shad napisał(a): [ -> ]Mam takie jedno zasadnicze pytanie. Kiedy ostatnim razem Leysy, a teraz raczej cheetosy dodawały jakieś gadżety (nie licząc naklejek) do swoich produktów? Ostatnimi nie były może metal tazosy?

Nie. Ostatnimi tego typu gadżetami były plastikowe krążki z RIO, dodawano je na końcu 2010/początku 2011
Ja jem teraz Cheetos (producent Frito Lay Poland) i w nich są naklejki z epoki lodowcowej, w Star Chips (też robione przez tego samego producenta) mają naklejki ze zwierzakami. Da się robić chrupki i do nich dodawać tazo/naklejki itd. ale niestety Pokemonów nie będzie bo już za późno, gdyby zrobili to 2 miesiące temu to sukces murowany.
Warto podkreślić iż od dnia dzisiejszego, pozostało już jedynie 10 dni dla obecnej promocji Cheetos, czyli Epoki Lodowcowej. Prawdopodobnie też nowa pojawi się jak zazwyczaj przed ostateczną datą zakończenia obecnej. Miejcie oko na http://www.cheetos.com.pl/
Wątpię w to, że będą nowe Pokemon Tazo, niestety już trochę za późno, gdyby ty było w lipcu, sierpniu to co innego Smile
Nie łudź się Maddox. Pokemony w Polszy, nawet z Pokemon Go to gatunek niemal wymarły.
Patrząc na popularność serii Yo - Kai Watch większa jest szansa na pojawienie się tazo z Yo-Kai'ami :/ Jeśli jakimś cudem wprowadzą tazosy z Pokami to raczej będziemy mogli zdobyć tylko te z I i II generacji występujące w Pokemon GO. Pomyślcie, tyle osób rozpoczęło swoją przygodę z Pokemonami przez tą apkę i tak naprawdę tylko na niej się zatrzymało, nie wiedząc o istnieniu pozostałych generacji. Z punktu widzenia Frito Lay wprowadzenie stworków z dalszych generacji byłoby w pewien sposób bezsensowne, chociaż...
Jeżeli hype na pokemony by się utrzymał, to myślę że w okolicy wakacji Tazosy by mogły się nieźle przyjąć.
Pokemon Go też już wymarło, więc nie ma szans na tazosy. Pokemony mialy już swoje złote dni w kraju nad Wisłą i one raczej nie wrócą. Ale czy to źle? Czy super popularnośc jest taka dobra?
(25.05.2017, 20:53)BiancaDelRio napisał(a): [ -> ]Pokemon Go też już wymarło, więc nie ma szans na tazosy. Pokemony mialy już swoje złote dni w kraju nad Wisłą i one raczej nie wrócą. Ale czy to źle? Czy super popularnośc jest taka dobra?

W Peru czy Chinach jakoś mogli wydać nowe serie tazo z okazji Pokemon Go (różne generacje stworków)...i z tego co wiem o tych peruwiańskich to całkiem dobrze się sprzedają/sprzedawały. Fakt faktem że to podróbki, no ale fani mają się czym nacieszyć. Jednak Polska to Polska, nie ma co oczekiwać za dużo.
Stron: 1 2 3