Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Polcon2016 - MiniWawa (Wrocław)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://polcon2016.pl

Ja i Miko w trudach i męczarniach klimatyzowanego przedziału pociągu sześcioosobowego będziemy wyruszać w podróż z miasta ukrytego w liściach i wzgórzach zwanego Gdynia by dotrzeć tam, gdzie dotrzeć chcemy.

I pytanie: Kto nacieszy nasze oczęta swym okropnym wyglądem po kilkugodzinnym staniu w kolejce na słońcu lub kogo zobaczymy niespoconego i cieszącego się szczęściem życia bez oznak zmęczenia?

PS. Ankieta dla ludzi, którzy chcą coś napisać ale napiszą, że ich nie będzie bo za daleko lub za drogo etc.
Jak sam ogłosiłeś będę XD
My z vulpim i z Andrzejkiem standardowo jedziemy chociaż wyrażamy wątpliwość co do ekipy która PolCon organizuje, która jest tą samą co robi Niucon. Ale do trzech razy sztuka, może tym razem nic nie popsują i np. nie zostawią ludzi na ulicy, żeby dostali po mordzie od dresów, albo nie zaczną o 23 ze sleepa wywalać, bo nie potrafią miejsc policzyć Big Grin.
Będę!
D' napisał(a):Ale do trzech razy sztuka, może tym razem nic nie popsują i np. nie zostawią ludzi na ulicy, żeby dostali po mordzie od dresów, albo nie zaczną o 23 ze sleepa wywalać, bo nie potrafią miejsc policzyć Big Grin.

tym razem nie ma darmowe sleepa więc nikogo nie wywalą, co najwyżej nie wpuszczą na pola namiotowe
Drugi konwent? Why not!? Prawdopodobnie będę, szanse rosną coraz bardziej Wink
pewnie będę

Sent from my HTC Desire 530 using Tapatalk
(12.07.2016, 1:32)De napisał(a): [ -> ]My z vulpim i z Andrzejkiem standardowo jedziemy chociaż wyrażamy wątpliwość co do ekipy która PolCon organizuje, która jest tą samą co robi Niucon. Ale do trzech razy sztuka, może tym razem nic nie popsują i np. nie zostawią ludzi na ulicy, żeby dostali po mordzie od dresów, albo nie zaczną o 23 ze sleepa wywalać, bo nie potrafią miejsc policzyć Big Grin.
Aż tak źle? A jak organizacja samych wydarzeń, pomijając kwestie noclegu? Nie miałam dotąd okazji być na Polconie, ale w tym roku się zastanawiam, bo chętnie wybrałabym się na parę dni do Wrocławia. Swoją drogą, również jechałabym z Gdyni. Tongue
No poznański PolCon był w miarę ciekawy, chociaż poza panelami dyskusyjnymi nie było zbyt wiele do roboty.
Ostatecznie zdecydowałam, że pojadę, więc może zobaczymy się gdzieś we Wrocławiu (i nie rozpoznamy, bo nigdy nikogo z was nie spotkałam). Smile
Kurde jestem idiotą, a byłem wczoraj we Wrocławiu i nie ogarnąłem pozdrawiam ...
I ja się pojawię Smile.
Jak coś jesteśmy właśnie pod Poznaniem i ok 12 będziemy na dworcu we wrocku
Ja się na sobotę wybieram Big Grin