Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Wyniki głosowania na najpopularniejszego Pokemona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziś w nocy w Tokyo ukazano wyniki publicznego głosowania na najpopularniejszego Pokemona w Japonii. Głosować można było przez kilka ostatnich miesięcy, a wszystko odbywało się w związku z nadchodzącym filmem Pokemon: "Volcanion & The Ingenious Magearna".

Co ciekawe, pierwsze miejsce zajął nie Pikachu, lecz Greninja, zdobywając aż 36,235 głosów z całkowitej ilości 562,386 głosów.

Top 5:
  1. Greninja
  2. Arceus
  3. Mew
  4. Pikachu
  5. Sylveon

[Obrazek: 2fQXwFm.jpg?1]

Więcej informacji na temat głosowania i top 100 można znaleźć na oficjalnej japońskiej stronie Pokemon: The Movie.
Wyniki przedziwne :p
Lucario dopiero 15 a inne to już w ogóle dziwne. Że też Magikarp się załapał na pierwszą setkę (91) Jak daleko Sceptile i Blaziken.
Nigdy bym sie nie spodziewała Genesecta i Meloetty w Top 10. Wszystko inne w sumie mało mi przeszkadza (w końcu Pikacz poza Top 3 Big Grin). Tylko czemu te poki co wymienił polineks tak daleko. Ja takiego Lucario bym zamieniła z którąkolwiek z wyżej wspomnianych legend.
Dlaczego mam wrażenie że to była ustawka?
A teraz poważnie patrząc na to co się ostatnio dzieje i jego "tajemniczą" drugą formę to się nie dziwię że wygrał (pewnie ludzie mieli nadzieję że dostaną Greninje Asha a nie zwykłą).

Choć na tej fotce na zachwyconego nie wygląda:
[Obrazek: tumblr_o8ech55CCz1tf388eo1_500.jpg]

Mnie zdziwiło to że Genesect jest tak wysoko.
Chwila dobrze widzę Magnemite jest 24 - to jest dopiero szok.

Ertix - Arceus wygrał jakiś czas temu (gdy było BW) głosowanie na poka rozdawanego w Dream Worldzie - myślałam że i teraz wygra.
Arceus? Serio? W życiu bym o tym nie pomyślał.
Co to za pokemon na 16miejscu ten z krysztalami??
Greninję wybrali sezonowcy :p
(8.06.2016, 10:53)sinclar2 napisał(a): [ -> ]Co to za pokemon na 16miejscu ten z krysztalami??

Diancie :p
Legendy, eony, startety i Pikachu - kto by mógł się spodzieeeeewaaaaać
A na ostatnim miejscu - Simisear :p
Llama-God w top 3? Ło, nie spodziewałem się. Meloetta i Genesect tak wysoko to też dla mnie zaskoczenie. Dziwne te wyniki :v
Greninja od dawna był lubiany, ale ciekawe czy miał na to wpływ robiony ostatnio wielki hype na tego poka.

Mój ulubieniec Metagross dopiero 72 Sad
Koza na drugim miejscu mnie nieco zaskoczyła, ale reszta do przewidzenia. Jako, że twórcy przy tworzeniu megaewolucji biorą pod uwagę popularność, Mega Dragonite i Mega Darkrai w S/M wydają się być pewnikami...
Bardzo cieszy mnie widok Greninjy na 1 miejscu, ale zapewne jak wiele innych osób od razu odniosłem wrażenie że coś jest tu nie tak. Osobiście uważam że głosujący byli pod bardzo drastycznym wpływem faktu iż te poczki będą możliwe do otrzymania i stąd te dziwne nie mające nic wspólnego z regionem oraz filmem legendy, też co Arceus tam robi nie mam pojęcia, chyba mu tabliczkę z drogowskazem przekręcili w drodze na belweder.

Co gorsza Greninja pewnie też nie wygrał ze względu na swoje naturalne czadostwo. Spójrzcie tylko gdzie jest Sceptile, niezwykle podobny swym stylem do żabci - Na bank ludzi wzięło że może jak go wybiorą to wprowadzą tą formę Asha, a wszyscy przecież wiemy iż tak się nie stanie bo to tylko forma - wymówka by nie miał mega zegarka, nie musiał się z nim potem bawić i tak dalej i tak dalej. I tak cud że chociaż w PTCG można go zdobyć, aż sam się zdziwiłem swego czasu.
Stron: 1 2