Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Sun & Moon - startery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Doczekaliśmy się! Pierwszy oficjalny zwiastun gier Sun & Moon!*

W najnowszej części podróżować będziemy po tropikalnym regionie Alola!
Zwiastun ujawnił nowe startery! Do wyboru dostaniemy:
Rowlet - Grass / Flying
Litten - Fire
Popplio - Water
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_24.png]
Wraz z Sun & Moon powróci, znana z XY, możliwość kreowania wyglądu swojej postaci. Japoński zwiastun potwierdził możliwość wyboru karnacji i koloru włosów na samym początku zabawy.
Poprawione zostały modele bohaterów w samym gameplayu. Drobne avatary są teraz pełnowymiarowymi postaciami już nie tylko w cutscenkach walk (tak jak miało to miejsce w XY i ORAS).
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_32.png]
Poznaliśmy także nowe, legendarne Duo Pokemonów. Niestety, póki co, nie wiemy nawet jak się nazywają.
[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_10_at_14_44_42.png]
Na japońskim kanale YouTube znajdziemy nową reklamę, w której przedstawiono nieco inaczej wprowadzenie do najnowszych części gry.

Pokémon Sun i Pokémon Moon zadebiutują 18 listopada w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Na europejską premierę przyjdzie poczekać nam aż tydzień dłużej...

[Obrazek: vlcsnap_2016_05_10_13h08m21s762.jpg]

wątek będzie edytowany*
Wygląda na to, że jednak Hawaje. Muszę opatrzeć się z tymi straterami i legendami, bo jak na razie, wydają się trochę... dziwne.
Ale świetna grafika. Ten legendarny lew jest super. Starteary takie sobie, chyba kot na azie u mnie wygrywa, ale sowa ma potencjał.
Ach <3 Czyli jednak uderzam w Sun, no i biorę kociaka już zdecydowanie, zwłaszcza, że jest czarniutki, jak mój domowy ^_^ Chyba nawet po raz pierwszy dam starterowi przezwisko. Ale... Czy tylko ja przegapiłam protagonistkę, czy dziewczyny jeszcze nie ujawnili?
EDIT: Już nie ważne, dostrzegłam ją Big Grin
O Boże, te startery... xD
W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś żart. W sumie to tylko kociak wygląda zachęcająco. Wink
Nazwa regionu - Alola. Jak dla mnie masakra.
Paskudne te Pokemony.
Profesor może być.
Widoki takie sobie.
Ubranie bohatera do niczego.
Ognisty i legenda Sun nawet fajne.
Protagonistka chyba była pokazana w scenach z pojedynków.
A tak swoją drogą, zwrócił ktoś uwagę, że podali dokładną datę premiery - 18 Listopada?

Ert napisał(a):W sumie to tylko kociak wygląda zachęcająco.
No co Ty, sowa niszczy system.
Rzeczywiście startery wyglądają dziwnie, ale nie są złe. Za to grafika, no wgniata w siedzenie. Rewelacja, no i potwierdziła się też customizacja postaci, npc nie są już karykaturalne i wszystko wydaje się takie duże z perspektywy gracza. Jest moc!! Big Grin
Obstawiam, że jeżeli ta wyspa jest całym nowym regionem, to szykuje nam się podróż do Kalos i kontynuowanie obecnej generacji. Jak dla mnie prezentuje się świetnie.
Czy oni nie robią sobie z nas przypadkiem jaj? (może jakaś nowa strategia - będą dawać fałszywe filmiki by nas czymś zająć)
Widziałam podróby ładniejsze niż to (chodzi o poki - chyba po raz pierwszy nie będę narzekała na resztę grafiki). Choć z drugiej strony w końcu dostałam kota jako startera.
No i dostajemy gre tydzien pozniej niz reszta. Brawo Gf....

Startery dziwne.... moze kot jest w miare, reszta - na razie - slabo

Grafiki ladne ale troche za duzo tych tropikow, zwlaszcza po Hoenn

Legendy sa ok, zwlascza Moon
"It will be released on November 18th 2016 in the US and Japan and November 23rd in Europe."
Ból pupy za 3, 2, 1...

Protagoniści sprawiają wrażenie customizowanych jak w X/Y.
Tak customizacja powraca to na 100%
Narzekacie - Sowa bardzo ładna, ale biorę kota i jako grę sun. Już się nie mogę doczekać. Ciekawe jak będą wyglądać ewolucje starterów.
Hej, czy ta dziewczyna w białej bluzce i żółtej spódnicy to nie czasami Shauna? Jej karnacja i kolor włosów nawet pasuje....
Nie rozumiem na co narzekacie, startery są w porządku, sowa jest urocza, a wodny jak dla mnie to kolejny Mudkip. Tak poza tym to pierwsze formy ewolucyjne, więc nie ma co hejcić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14