Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: #Pokemon20: Darkrai od X-Console.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sklep X-Console.pl rozdaje kody na mitycznego Pokemona Darkraia!
Wystarczy...odezwać się na Facebooku!

[Obrazek: Screen_Shot_2016_05_02_at_14_14_09.png]

Kliknij tutaj!
Potwiedzam. Działa. Podziękowania dla KwazaRa za poinformowanie Nilsena
(2.05.2016, 15:14)Shadic napisał(a): [ -> ]Potwiedzam. Działa. Podziękowania dla KwazaRa za poinformowanie Nilsena

Cały czas kody są. ja dostałem 10 min temu
Przed chwilą też dostałem kod, muszę ich pochwalić bo wysłali mi go dosłownie po minucie od mojej wiadomości.
Możecie przestać ich męczyć bo rozdali wszystko.
Słyszałem, że pokemon trzyma Enigma Berry Smile
(2.05.2016, 19:24)Fennekin napisał(a): [ -> ]Słyszałem, że pokemon trzyma Enigma Berry Smile

To prawda, odebrałem i ma Enigma Berry
(2.05.2016, 18:53)kowalt napisał(a): [ -> ]Możecie przestać ich męczyć bo rozdali wszystko.

To dobrze, że szybko obczaiłem ten news i otrzymałem już Darkraia Big Grin
Tak przy okazji - od wczoraj przez Wi-Fi rozdają Zygarde.
Zygarde rozdają już od kilku dobrych dni a nie od wczoraj.
Oficjalnie od wczoraj (http://xy10.pokemontcgxy.com/en-gb/legendary.php), ale często tak jest, że dany event dostępny jest kilka dni wcześniej.
Dajo jeszcze?
Niestety już nie dają Sad
Chciałem darkrai a zdobyłem zygarade. Good deal jak dla mnie Smile pytanko jest jakiś sposób na 100% form zygarade? Bo nie ogarniam zbytnio ?
(3.05.2016, 15:43)Misiurkapl napisał(a): [ -> ]Chciałem darkrai a zdobyłem zygarade. Good deal jak dla mnie Smile pytanko jest jakiś sposób na 100% form zygarade? Bo nie ogarniam zbytnio ?

Aktualnie nie ma w grze takiej opcji, ale jakby w przyszłości była to nie pogardziłbym Zygarde 10% Big Grin
Stron: 1 2