Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pomoc w kupnie gry HeartGold albo SoulSilver
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Chciałbym kupić grę pokemon HeartGold albo SoulSilver (jest mi wszystko jedno), ale nie moge znaleźć żadnych aukcji, na których są one sprzedawane. Może macie jakiś zaufanych sprzedawców lub strony gdzie moge szukać.(Mogę wydać maksymalnie 200zł) Nie chce też trafić na podróbkę. Z góry dziękuję za pomoc.
Witaj w smutnym świecie...

Gry z serii HG/SS są w niedostępne w Polsce w sklepach, jedynie od innych graczy można odkupić, ale mało który odsprzeda te perełki, bo są prawie jak białe kruki. Mogę ci zaproponować poszukania gier w języku innym niż angielski, powinno być nieco łatwiej.

Sam pamiętam, że poszukiwałem od ok 4 miesięcy i znalazłem tu na forum.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach
Ja mam jedno Soul Silver na sprzedaż, ale po niemiecku
Sorry za offtop, ale czy wersję niemiecką (lub jakąkolwiek nieangielską) dałoby się zdumpować (chyba tak to się pisze) i spolszczyć tym fanowskim spolszczeniem?
Nie chcę Cię zniechęcać, ale za 200 zł dostaniesz sam kartridż, ewentualnie z pirackim pudełkiem. Polecam eBay lub polowanie miesiącami na Allegro.
Dzięki wszystkim za odpowiedź, teraz zostaje tylko polować...
Cześć, jest jeszcze jeden sposób ale by wymagał od ciebie użycia tłumacza. Ogólnie sprawa wygląda tak że w Szwecji jest strona o nazwie Tradera to tak jak nasze Polskie allegro lub ebay i ktoś sprzedaje full pack Pokemon Heart Gold z Pokewalkerem za 315 kr. To na pół czyli 147 zł mniej więcej. Wyślę Ci na Pw link do tej aukcji ( bo tu chyba nie można wystawiać) i sobie zobaczysz.