Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: #Pokemon20: RBY już w eShopie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Już dziś posiadacze konsol z rodziny 3DS mogą zaopatrzyć się w cyfrowe re-edycje klasycznych gier Pokémon Red, Pokémon Blue i Pokémon Yellow!

[Obrazek: 12512485_784064991700039_6003067330515386706_n.png]

Między wersjami RBY na Virtual Console można wymieniać się stworkami korzystając z komunikacji wireless.
Dodatkowo, zdobyte Pokémony będzie można przesłać, korzystając z Pokémon Banku, do zapowiedzianych na koniec roku gier Pokémon Sun i Pokémon Moon.

Kupując grę w eShopie pamiętajcie, by sprawdzić czy wybraliście dobrą wersję językową!
czyli wymuszają kupno gry, bo na pewno w S/M nie będzie poków z 1 generacji
W Europie będą dostępne tylko wersje cyfrowe ? Chodzi mi dokładniej że nie będzie takich limitowanych jak w Japonii że w pudełkach z jakimiś tam dodatkowymi smaczkami ??
(27.02.2016, 15:13)Nid napisał(a): [ -> ]czyli wymuszają kupno gry, bo na pewno w S/M nie będzie poków z 1 generacji
Niekoniecznie, będzie można też przesyłać z XYORAS więc nikt nie wymusza kupna RBY.
Wczoraj, podczas Directa, chiński dziadek powiedział,, że to raczej taki ukłon w stronę fanów, którzy nie mogli X lat temu przesłać swoich poków z oryginalnych RBY.

(27.02.2016, 15:27)Tendo94 napisał(a): [ -> ]W Europie będą dostępne tylko wersje cyfrowe ? Chodzi mi dokładniej że nie będzie takich limitowanych jak w Japonii że w pudełkach z jakimiś tam dodatkowymi smaczkami ??
Jedyne co będzie limitowane to kolorowe 2DSy z już zainstalowaną wersją gry. Pudełkowych nie będzie.
A gry nadal nie są po polsku :/
(27.02.2016, 16:30)Nekuro napisał(a): [ -> ]A gry nadal nie są po polsku :/

Ty naprawde się o to łudzisz? Że będą robić specjalnie wersje językową dla raptem kilku tys graczy? (maksymalnie kilku tys.)

Be real my friend...
Ja na bank kupie wersją Yellow mimo że poki z pierwszej geny już dawno Pokebanku posiadam. Kupię ze względu na nostalgię i sentyment do mojej ulubionej serii jaka są Pokemony Smile
Zauważyliście PGI12 przy tych tytułach? Zawsze myślałam że to są PGI3 o_O
Pegi 12 pojawiło się z powodu obecności Game Corner w grach - Co ciekawsze, o czym wspomniałem z innym temacie, Pokemon Sun i Moon również są od 12 lat, a w rubryce z ostrzeżeniami dot. treści, widnieje 'Gambling" ;>
^ Ale juz Europejski trailer ma Pegi 7 co jest tym dziwniejsze ze to od Europy zaczela sie ta sprawa z usunieciem Game Cornerow (chyba). Nie wiem czemu tak jest
Hej, może niekoniecznie powróci Game Corner, a za to będą jakieś zakłady. Zrobili sporo projektów różnych pojazdów, więc może będą wyścigi, w których trzeba będzie obstawiać zwycięzcę. Wiecie taka minigierka typu, pogoń koni... czy jak to się tam fachowo nazywa. Tongue
(27.02.2016, 19:15)Allsix napisał(a): [ -> ]^ Ale juz Europejski trailer ma Pegi 7 co jest tym dziwniejsze ze to od Europy zaczela sie ta sprawa z usunieciem Game Cornerow (chyba). Nie wiem czemu tak jest

Słynne Platynowskie "It's a Game Machine!!" zamiast odpalenia minigierki. Mam nadzieję, że nie odwalą niczego podobnego.
Taki retro - smaczek w Red i Blue: wciśnijcie L + R i Y.
A tak w ogóle, kto już pobrał klasyki? Szczerze, jestem w kropce czy inwestować cztery dyszki, czy nie pobrać czegoś innego.
Sczerze? -Nie warto.
Ja kupiłem za te same pieniądze SMT4 kilka dni temu. Jak chcecie sobie przypomnieć gry to lepiej na androidzie sobie zainstalować odpowiednią apkę. Jest też opcja wymiany przez bluetooth lub wifi.
Stron: 1 2