Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Szczecińskie Streetpasynalia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat:
Cytat:Kiedyś ta chwila musiała nastąpić i posiadacze samotnych, niebłyszczących zielonym światełkiem Street Passa będą mogli się spotkać w jednym miejscu, by:
- napić się wspólnie napojów bez i alkoholowych
- wziąć udział w turnieju Pokemon (X/Y/Omega Ruby/Alpha Sapphire)
- błysnąć wiedzą na temat Pokemonów w trakcie wiedzówki
- a przede wszystkim spotkać na żywo innych posiadaczy sprzętu Nintendo 2DS/3DS/N3DS/cokolwiek Nintendo wymyśli w przyszłości.

Z przyczyn organizacyjnych ładnie proszę o zapisywanie się tylko osób, które planują się pojawić Smile

Szczegóły odnośnie atrakcji będą podane w późniejszym czasie.

https://www.facebook.com/events/1009531755769172/
A miałem już napisać o tym :X

No cóż, pozostaje mi jedynie zaprosić serdecznie Smile Pracujemy nad otrzymaniem błogosławieństwa Wielkiego N.

Swoją drogą, dużo osób z tramwajowej wioski przesiaduje na forum?
ja a co?
To wpadaj C:
nie mam czasu piter
W sobotę o 17:00? :< A nawet później? :<
Smutek ogarnia mą duszę niczym Snorlax stół bankietowy :<
no ja z vapem będziemy na pewno. Ja w sumie nie potrafię za bardzo grać competetive, ale chętnie porysuję pokemonki, ewentualnie przyniose swoje Heart Goldy i Fire Redy w celu wymiany pokemonów z innymi. Vap wpadnie z ORASami. Będzie sympatycznie =3
no niestety ale studia praca dom rodzina biznesy zabierają czas
(18.02.2016, 1:33)vanilla napisał(a): [ -> ]no niestety ale studia praca dom rodzina biznesy zabierają czas

#LUDZIEZESZCZECINA
Weź nic mi nie mów. Dziś do sklepu wpadł jegomość z panną.
Poprosili o kod na Mew. Dostali po jednym, a na pytanie czy przyjdą odpowiedzieli tylko "nie", po czym zwiali w pędzie bez słyszalnego pożegnania :X
mnie możesz oczekiwać 23 lutego, wpadniemy tylko na chwilkę odebrać dungeony (kupiłam, bo dowiedziałam się, że są tam Nidorany :p) i z Vapem odpowiemy ci "TAK" XDDD
Będę duchem Wink
Nareszcie złapiesz Streetpassy! Big Grin
That's the idea. MILIJONY STRITPASÓW. SETKI FRIENDÓW.
Aż się zalogowałem, będę jeśli to kogokolwiek
Stron: 1 2