Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: #Pokemon20: Zapowiedź kolejnych eventów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potwierdzono daty dystrybucji kolejnych mitycznych Pokémonów!

[Obrazek: 12647174_1236204933074864_1475407246750149528_n.png]

Już od 1 do 24 marca będzie miała miejsce dystrybucja Celebi, zaś między 1 a 24 kwietnia do zdobycia będzie Jirachi!
Oba Pokémony będą dystrybuowane poprzez Nintendo Network. Żadnych kodów!
Brak kodów! Yay!

Nie trzeba będzie szukać jednego na milion sklepu dystrybującego kody ;_;
Nareszcie poszli po rozum do głowy \(^o^)/
Teraz to nie będzie nawet złudzenia elitarności eventu xD

I dobrze
Mew, Darkrai, Arceus i Genesect beda na kody

Celebi, Jirachi, Manaphy, Shaymin, Victini, Keldeo i Meloetta beda bez kodow. Mowili tak od samego poczatku
Niech dystrybuują bez kodów Meloete, Volcaniona i Hoope w końcu bo ile mozna czekać.
Oj Nilon głuptasku hasztagi nie działają na forach :3
Tak jak mówił Allsix, na oficjalnej stronie Nintendo już od dawna są informacje na temat wszystkich dystrybucji mitycznych pokemonów.
Każdy będzie od 1 do 24 dnia danego miesiąca, jeszcze tylko Darkrai, Arceus, Genesect będą dystrybuowane przez kod, a reszta przez Nintendo Network.
P.S.
Pikaforek777 nie będzie teraz dystrybucji Volcaniona i Hoopy. Ten pierwszy prawdopodobnie będzie miał swój event w czasie kiedy wydany zostanie kolejny film, a Hoopa niedawno miał już swój event.
Szkoda tylko, że europejski Hoopa event był tylko w "Europie". Big Grin

Odebrałem już Mew w OR i AS, pozostało odebrać w X i dokupić Y.
Cytat:Nie trzeba będzie szukać jednego na milion sklepu dystrybującego kody ;_;
Do tego sklepu, co ja robię nie trafiłeś. My nie cebuliliśmy kodów. W sumie dalej nie cebulujemy, bo trochę z nich się nam ostało. Wszyscy klienci fizyczni już odebrali XD
Cytat:Odebrałem już Mew w OR i AS, pozostało odebrać w X i dokupić Y.
JEŻU~~ Na co tyle tego? o.O
Byłem Odebrałem Ale że spotkam na Valhalii się nie spodziewałem Wink
Menago wszędzie Big Grin
No cóż... ja jestem WSZĘDZIE Big Grin

Zresztą, biorąc pod uwagę moją rozmiarówkę jest to oczywiste.

Jeżeli chodzi o mityczne Pokemony, to przeca będzie tak samo jak w reszcie Ojropy xD