Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Go
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
<iframe width="425" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/2sj2iQyBTQs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Pokémon Go - już w 2016 roku!

Dziś w nocy Nintendo zapowiedziało kolejną grę na iOS i Androida.

Pokémon Go, bo tak się nazywa projekt, tworzony jest w współpracy z Niantic, projektem, który gracze powinni kojarzyć jako twórcę Ingressa, gry rozszerzonej rzeczywistości.

Pokémon Go będzie również taką grą, wychodząc z domu ze swym urządzeniem, będziemy mogli walczyć ze stworkami oraz je łapać, a spotykając się ze znajomymi, którzy również grają w Go - wymieniać się oraz walczyć z nimi.

[Obrazek: Nc4zyx9.jpg]

Do gry dołączane jest urządzenie zwane Pokémon Go Plus, które łączy się ze smartfonem przez bluetooth i informuje nas o Pokémonach znajdujących się w pobliżu przez diodę LED i wydawane dźwięki. PokéGo+ oprócz do odpowiedniej bransoletki można doczepiać do ubrań.

[Obrazek: TZ4AEvP.jpg]

Z takich technicznych ciekawostek - Go będzie grą free-to-play z wbudowanymi mikropłatnościami, w jeszcze nieznany nam sposób łączyć się będzie z grami z głównej serii, a za lokacje w grze, muzykę i tym podobne odpowiada Junichi Masuda. Wszystko wskazuje, że podobnie jak Pokémon Shuffle, gra nie będzie dostępna na system Windows Phone.
To się nazywa 20-lecie!
zupełnie o nic się nie boję, bo Niantic, mało tego, jak patrzyłem na trailer to dostałem gęsiej skórki ;_;
pora zakupić parę powerbanków
*Pozwoliłem sobie troszeńkę dopisać i dodać obrazki*

Ależ się cieszę, czas wywalić Lumię przez okno i poszukać jakiegoś Szajsunga! Big Grin
albo możesz rozpocząć zestaw małego hipstera od zaopatrzenia się w coś z jabłkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kurna, liczyłem na zapowiedź nowej maingame, ale nie jestem zawiedziony Big Grin Pokemon GO zapowiada się świetnie, a na nową maingame i tak przyjdzie czas (coro coro WHEN?!?!?!)
Wszystko super ale ani razu nie pokazali interfejsu gry. Obawiam się że nie zobaczymy na telefonie nic z tego co na zwiastunie a walki będą migającymi jpgami.

Pomysł sam w sobie dobry ale…jak to kupić? Skoro to appka na telefon ale wymagane jest to dziwne urządzenie? A przecież darmo nie będą rozdawać ;D Czuję w tym przekręt i rozczarowanie
(10.09.2015, 9:44)_M_ napisał(a): [ -> ]kurna, liczyłem na zapowiedź nowej maingame, ale nie jestem zawiedziony Big Grin Pokemon GO zapowiada się świetnie, a na nową maingame i tak przyjdzie czas (coro coro WHEN?!?!?!)

Chłopie, po co gra z serii głównej na niszowe konsole, kiedy Pokemony trafiają na szeroki, ogromny i otwarty rynek smartfonów!? Teraz dosłownie każdy prawie każdy będzie miał do nich ciągły dostęp.

Nieśmiało myślę sobie, że to może prowadzić do powrotu małej Pokemani!
narazie, sądząc po opiniach masy z internetu, zapowiada się że to może zaprowadzić do Yo**imani, bo wszyscy mówią że Pokemony własnie umarły i że trzeba się przerzucić na Yo**ie Tongue
(10.09.2015, 9:53)_M_ napisał(a): [ -> ]narazie, sądząc po opiniach masy z internetu, zapowiada się że to może zaprowadzić do Yo**imani, bo wszyscy mówią że Pokemony własnie umarły i że trzeba się przerzucić na Yo**ie Tongue

Zawsze się trochę hejtuje :p

Pokemony robią hajs i wreszcie po raz kolejny wkraczają na ścieżkę innowacyjności, należy się cieszyć, a nie wymyślać utrudnienia, kiedy jeszcze ich nie ujawniono. Nie wyprzedzajcie faktów, Panowie M i Nilson! Wink
Wczoraj na kilku forach i stronach pojawiły się informacje że w ciągu 24 godzin poznamy nową grę - no proszę nie kłamali.
Zapowiedź fajna ale nic po za tym. Moim zdaniem jedynie co wzrośnie przez nią to liczba zgłoszeń o wariatach biegających po ulicach.
A tak z ciekawości ilu z was wzięłoby swoje telefony i wyszłoby na ulice np. Warszawy ganiać za pokami? (coś czuję że liczba pieszych wpadających pod samochody także wzrośnie)
(10.09.2015, 9:58)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Wczoraj na kilku forach i stronach pojawiły się informacje że w ciągu 24 godzin poznamy nową grę - no proszę nie kłamali.
Zapowiedź fajna ale nic po za tym. Moim zdaniem jedynie co wzrośnie przez nią to liczba zgłoszeń o wariatach biegających po ulicach.
A tak z ciekawości ilu z was wzięłoby swoje telefony i wyszłoby na ulice np. Warszawy ganiać za pokami? (coś czuję że liczba pieszych wpadających pod samochody także wzrośnie)

Zapraszam do mnie na pole. Parę hektarów do ganiania za Sentretami :p
(10.09.2015, 9:58)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Wczoraj na kilku forach i stronach pojawiły się informacje że w ciągu 24 godzin poznamy nową grę - no proszę nie kłamali.
Jest już jedna taka gra i gra w nią naprawdę sporo ludzi, nawet w moim zadupiu, o Polsce już nie wspomnę, więc spokojnie ludzie będą w nią grali
Windows Phone.

Sad
Absolutnie się zgadzam z Conquestem w każdym punkcie, ale co zrobić w przypadku gdy jakiś chuligan będzie chciał nam ukraść telefon, lub sami go zgubimy? Sad
Już widzę płacz i zgrzytanie zębów bo straciliśmy wszystkie dane, dlatego ten pomysł średnio mi się widzi w naszym kraju.
A swoją drogą to zwrócił ktoś uwagę na to, że w zapowiedzi zostały pokazane kraje z którymi mieliśmy już do czynienia we wcześniejszych odsłonach (Japonia, USA, Francja)?
Co to może znaczyć?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15