Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos od dziś w Disney XD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: disneyxd.png]
Dziś w Disney XD zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu serialu Pokémon! Będzie to już osiemnasty sezon zatytułowany Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos!

[Obrazek: xy_logo_pl_small.png]

Nowe odcinki będą emitowane od 5 do 28 października, także w weekendy, o godzinie 14:50. Ich powtórki będzie można oglądać następnego dnia o 9:05.
Wszystko super, ale strona online, na której do niedawna można było oglądać DXD... Coś się chyba popsuło i już się nie da, niestety. Mam nadzieję, że szybko to naprawią, bo nie zawsze mamdostęp do telewizora.
Właśnie skończyłam oglądać. Fajne w końcu zobaczyć ten odcinek po polsku.

Rany a myślałam że bardziej tego openingu nie da się zepsuć (po tym co zrobili z nim Amerykanie). Gratulacje Disney XD udało się wam.
I po krzyku...

Głosów chyba nie pozamieniali a wokalista wyciągnął z piosenki czołówkowej co tylko się dało. SDI jeszcze nie zaprzepaścił podstaw. Ciekawe ile odcinków wytrzymają...
A moim zdaniem amerykańska czołówka jest tak spartolona, że gorzej się nie da - i polska jest pewnym postępem, chociaż niczego nie urywa.
Przez chwile myślałem, że zmienili głos Sereanie.

Piosenka nie była zła.

Czekam na odcinek „A Showcase Debut!”
Dziś wyjątkowo nie musiałem nagrywać Big Grin . W końcu są te odcinki po polsku czekałem na nie długo i w końcu się doczekałem.
Ktoś wie kiedy będzie powtórka filmu bo go przegapiłem ? Jak tak to piszcie na priv.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Ech szkoda że to dopiero ten sezon anie XY&Z.
W Polsce zawsze wszystko (prawie) później dostajemy.
Oni już mieli zapowiedź 19(chyba)filmu a my jesteśmy świeżo po premierze 17.
To smutne kto się z mną zgadza?
Jak pierwszy odcinek z XY to była okropność i nic więcej Undecided już wole po chińsku japońsku czy tam koreańsku a z napisami Wink
(5.10.2015, 17:27)SeiionXD napisał(a): [ -> ]Jak pierwszy odcinek z XY to była okropność i nic więcej Undecided już wole po chińsku japońsku czy tam koreańsku a z napisami Wink

Według mnie to też dobry pomysł bo tam przygody w kalos jest już skończone i możesz spokojnie oglądać a jak skończysz to nie musisz czekać tylko będziesz mógł się zabrać za XY&Z
Nie ma to jak oglądanie anime tylko w sobotę i niedzielę. To mi się wogóle nie opłaca oglądać...
(5.10.2015, 17:58)Arsen23 napisał(a): [ -> ]Nie ma to jak oglądanie anime tylko w sobotę i niedzielę. To mi się wogóle nie opłaca oglądać...

Według mnie i tak lepsze są kinówki(filmy kinowe),są tam legendy
a w anime praktycznie ich niema
Obejrzałam nowy odcinek. Stwierdzam jedno. O matko co za beznadziejna czołówka. Już lepsza jest w japońskiej wersji anime.
(5.10.2015, 20:50)Ingram napisał(a): [ -> ]Obejrzałam nowy odcinek. Stwierdzam jedno. O matko co za beznadziejna czołówka. Już lepsza jest w japońskiej wersji anime.
Japońskie openingi moim zdaniem zawsze są lepsze od reszty Smile
Cytat:Japońskie openingi moim zdaniem zawsze są lepsze od reszty Smile

nie zawsze, ale od XY napewno tak
Stron: 1 2 3 4