Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: „Pokémon: Diancie i Kokon Destrukcji” i nowe odcinki w październiku w Disney XD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: disneyxd.png]
Jak już informowaliśmy, w październiku nasze ulubione stworki znów zawitają do Disney XD. Mamy dla Was zupełnie nowe informacje tego dotyczące!

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD pojawiły się odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Oficjalny, polski tytuł filmu siedemnastego brzmi Pokémon: Diancie i Kokon Destrukcji. Premierę będzie mieć w sobotę, 3 października o godzinie 10:00 a pierwsza powtórka pojawi się jeszcze tego samego dnia wieczorem, mianowicie o 20:00.

[Obrazek: uWhpHZo.png]

Nowe odcinki serialu Pokémon seria: XY zaczną pojawiać się od poniedziałku, 5 października. Będą emitowane o 14:50 a ich powtórki będziemy mogli oglądać następnego dnia o 9:05. Będzie to już sezon osiemnasty anime Pokémon!

[Obrazek: xy_logo_pl_small.png]

Ponadto Disney XD nie skreśla możliwości wyemitowania odcinków specjalnych Mega Evolution Special I-IV! Będziemy dla Was szczegółowo monitorować tę kwestię i informować o wszelkich nowościach!

[Obrazek: 2lMxkjt.png]
Film jak najbardziej o sprzyjającej godzinie ale anime(jak już wcześniej pisałem) niestety o fatalnej porze. Wiadomo że nikt nie martwi się o tych starszych widzów ale żeby powtórka o 9? Toż to skandal! Już lepiej późnym wieczorem mogli ją dać albo w sobotę lub niedziele ale nie po co...
Jak już pisałem na fejsbuku-bardzo się cieszę, ale nie pasują mi godziny emisji anime, bo jestem w tych godzinach w szkole
Jak zwykle beznadziejna godzina emisji Tongue Będzie trzeba nagrywać, albo w internecie później nadrobić...
W sobotę i niedzielę też będą Pokemony o 14:50
Czy tylko ja mam umysł tak zniszczony przez Internet, że za każdym razem kiedy na końcu zdania widzę "Disney XD", to mam wrażenie że chodzi o "nowe odcinki na Disney o Lol ale beka xD ahahah"?

Szkoda że nygusy z UPC usunęli mi Disney o lol ale beka xD ahahah z podstawowego pakietu, nawet nie mam jak obejrzeć
Tylko do 28 października nowe odcinki.
W weekendy też są nowe odcinki, czy tylko od poniedziałku do piątku? Bo jeśli to pierwsze, to otrzymamy aż pół sezonu, a to dość sporo (biorąc pod uwagę, że ostatnio męczyli nas systemem 3x16)
Raczej AŻ do 28 października.
Według Disney XD nowe odcinki będą codziennie od 5 do 28 października. Czyli AŻ 24 ODCINKI
Czyli 24. odcinek będzie 167 dni po premierze w Japonii. To nadal dużo, ostatni odcinek 1. serii XY był 95 dni po premierze japońskiej (rekord!), a jeśli druga połówka będzie w styczniu (bardzo realny termin) to ostatnie odcinki 2. serii XY będą lecieć 70-90 dni po premierze japońskiej (w zależności czy Amerykanie skończą na 92. czy 96. odcinku)
I taka informacja: 3 filmy z Doreaemonem w październiku w Disney XD.
~******
Czy macie już kilka odcinków z serii Kalos Quest gotowe, czy jeśli tak, to możecie pokazać intro?
~Disney XD
******, aktualnie nie planujemy emisji serii na antenie naszego kanału. Pozdrawiamy!

.__.
Prawdopodobnie nie mają pojęcia co to jest "Kalos Quest". Nie napisałeś, że chodzi o Pokemony, a ten podtytuł nigdzie oficjalnie nie pada (to powstało tylko na potrzeby iTunes), więc po prostu nie zajarzyli o co chodzi i wcale się nie dziwię.
(23.09.2015, 15:05)Axel napisał(a): [ -> ]Prawdopodobnie nie mają pojęcia co to jest "Kalos Quest". Nie napisałeś, że chodzi o Pokemony, a ten podtytuł nigdzie oficjalnie nie pada (to powstało tylko na potrzeby iTunes), więc po prostu nie zajarzyli o co chodzi i wcale się nie dziwię.

a no, może tak jest
Zapominalskim przypominam, że jutro o 10.00 wszyscy mają usiąść przed telewizorami i włączyć Disney XD. Obecność obowiązkowa, Axel będzie sprawdzał.
(2.10.2015, 14:45)Axel napisał(a): [ -> ]Zapominalskim przypominam, że jutro o 10.00 wszyscy mają usiąść przed telewizorami i włączyć Disney XD. Obecność obowiązkowa, Axel będzie sprawdzał.

Nic się nie bój, przypomnienie ustawione już od dawnaSmile
^ Wstawię jutro newsa.

Warto odnotować, że nowy sezon będzie nosił podtytuł Przygody w Kalos.
Stron: 1 2