Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Super Mystery Dungeon już w Japonii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Japończycy mogą się już cieszyć najnowszą odsłoną spin-offów! Pokémon Super Mystery Dungeon ma dziś swoją premierę w Kraju Kwitnącej Wiśni.

[Obrazek: main.png]

Najnowsza odsłona serii utrzymuje poziom wizualny poprzedniczki, wzbogacając rozgrywkę o wszystkie nowe Pokémony (w tym Hoopa). Kolejny raz wcielimy się w jednego z 20 możliwych Pokemonów i tworząc drużynę wyruszymy w głąb niezliczonych labiryntów.W SMD nie zabraknie również nawiązań i aluzji do poprzednich części cyklu.

[Obrazek: 21.jpg]
Podczas gdy Amerykanie będą mieli szansę zagrać już 20 listopada, Europejczycy nie mają powodu do radości. O jakości nowego SMD przyjdzie nam dowiedzieć się niestety dopiero w drugim kwartale 2016 roku.
Europa jak zwykle zapomniana... [*]
Serio w drugim kwartale?! Nie no, to juz naprawde olewaja Europejskich fanow...
mnie zawsze zastanawia czemu tak rozniece w premierach xd. XY jakos dali rade premiere swiatowa za to reszta gier pokemon czy to spinoffy czy z glownej serii to zawsze jest wieksza bd mniejsza rozbieznosc
Chwila, że co? Kiedy to będzie w Europie? Przesadzili i to mocno. A po premierze XY już myślałam, że od tej pory cały świat będzie cieszył się kolejnymi grami z pokemonami równocześnie - wiem, że to nie jest gra z głównej serii, ale jednak dla niektórych fanów to cios poniżej pasa, oby tak samo nie zrobili gdy zapowiedzą kolejną grę z głównej serii.
Czyje się jakby twórcy wbili mi nóż w plecy.
Nie ukrywam że miałam ochotę to kupić gdy będzie dostępne u nas (amerykańskie i japońskie mnie nie interesują), ale już mi przeszła.
Ktoś się orientuje (lub ma pomysł), skąd taka polityka Nintendo i co ma właściwie na celu? Bo przygotowanie tych 3 czy 4 lokalizacji nie zajmuje pół roku...
A czy Amerykanskie wersje sa czysto anglojezyczne? Bo gdzies slyszalem ze dostaja tez jako opcje francuslojezyczna i hiszpanskojezyczna, nie wiem czy to prawda.
(17.09.2015, 19:32)Allsix napisał(a): [ -> ]A czy Amerykanskie wersje sa czysto anglojezyczne? Bo gdzies slyszalem ze dostaja tez jako opcje francuslojezyczna i hiszpanskojezyczna, nie wiem czy to prawda.
Nawet jeśli, to nie ma to znaczenia, bo przecież nie robi tego jedna osoba, która następną może się zająć dopiero po ukończeniu poprzedniej. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wersję francuską, niemiecką, hiszpańską i jakie tam jeszcze są, robić w tym samym czasie co angielską/amerykańską. Opóźnienie europejskiej premiery to ewidentnie świadoma i celowa decyzja, która nie ma nic wspólnego ze sprawami technicznymi. Zastanawiam się tylko, co to ma niby dać?