Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Trailer Pocket Monsters XY&Z
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na oficjalnym japońskim kanale YouTube Pokémon pojawił się trailer zapowiadający nowy sezon anime Pokémon w Japonii, który będzie nosił tytuł Pocket Monsters XY&Z:

Pierwszy odcinek zostanie wytransmitowany 29 października o godzinie 19:00 na antenie TV-Tokyo!

Potwierdzono, że skrzyżują się drogi Asha oraz Alaina, znanego z odcinków specjalnych traktujących o megaewolucjach! Poza Alainem pojawi się także Team Flare oraz wszystkie formy legendarnego Pokémona Zygarde! Zobaczymy również Greninję Asha w nowej odsłonie wizualnej, czyli wszystko tak, jak wspominaliśmy w informacji o skanach CoroCoro.

[Obrazek: VmDP4nn.jpg]

Na potrzeby promocji, TV-Tokyo udostępniła specjalną podstronę poświęconą XY&Z.
HYPE! HYPE! HYPE!

Rica śpiewa opening, Zespół Flare (wszyscy!), Alan, Ash-Greninja, Bonnie zaprzyjaźnia się z Zygrade-core, Alan vs Malva i Lysandre! Jestem super podekscytowany, dodam jeszcze, że oficjalny trailer ma już 110 tysięcy wyświetleń.

P.S: Chicorii albo nie wypowie się w tym wątku albo walnie jakimś hejtem o anime, idę o zakład.
Ta seria będzie emitowana na Disney XD?
Najpewniej będzie to na zachodzie 19 sezon. W Polsce za rok z hakiem.
(15.09.2015, 13:31)Pokeaxe napisał(a): [ -> ]P.S: Chicorii albo nie wypowie się w tym wątku albo walnie jakimś hejtem o anime, idę o zakład.
Wywołałeś wilka z lasu wygrywając zakład. Wink
Nie wypowiedziałabym się, bo mnie anime nie jara, więc nie widzę powodu, dla którego miałabym to robić, nawet przypadkowo tutaj zajrzałam. Tak rzadko dziś piszę o anime, że nie wiem skąd się wzięło to u Ciebie, nie pamiętam nawet, kiedy ostatni raz pisałam w dziale Anime na tym forum. Big Grin To zabawne, jak można zostać uznanym za hejtera po napisaniu jednej niepochlebnej opinii po długim czasie, który tylko szuka okazji do hejtu, a która miała być reakcją na czyjś post.
To już nie mój problem, że nie odróżniasz zwykłej krytyki, czy prostego opisania, dlaczego czegoś się nie lubi, od hejtu.

Nie myśl, że mnie w ogóle obeszło to, co masz napisane w w sygnaturce, lecz takie infantylne to z Twojej strony, że nie potrafisz zaakceptować faktu, że nie każdy lubi to, co Ty. Nie ma przymusu lubienia każdej jednej części składowej pokémonowego uniwersum. Ja nie mam żadnego problemu z tym, że taka Turtwiczka nie gra w gry, które są podstawą Pokémona, ani z żadnymi widzami anime. Fajnie, że odnajdujecie w nim coś, co was do niego ciągnie. Ja już tego nie potrafię, to się nie meczę z oglądaniem. Proste. Smile
Mogłabym Cię nazwać fanbojem anime, skoro tak bardzo boli Cię czyjaś niechęć do niego, ale nie zrobię tego, bo nawet nie uważam, że nim jesteś, choć część osób właśnie Twoją reakcję uznałaby za przejaw tegoż.

Może Cię zdziwię, ale uwielbiam jeden aspekt tej kreskówki, muzykę ilustracyjną (czyli instrumentalną, nie piosenki), dla przykładu tę kompozycję uważam za jedną z najpiękniejszych, jaką słyszałam w życiu. A każdy, kto mnie choć trochę zna wie, jaka muzyka jest ważna w moim życiu i że mam dość specyficzny gust (który przejawia się chociażby w miłości do jazzu) i większe oczekiwania w stosunku do niej od przeciętnego Kowalskiego. Nazwisko Shinjiego Miyazakiego jest mi lepiej znane od wielu fanów anime, no i z niecierpliwością czekam aż Japończycy zdecydują się w końcu wydać muzykę ilustracyjną z BW i XY (serialu, filmy mają ścieżki dźwiękowe wydawane regularnie, zawsze albo pod koniec lipca, albo na początku sierpnia).

Powinnam olać tę zaczepkę, ale uznałam, że jesteś na tyle mądry, by zrozumieć, o co mi chodzi i nie odebrać tego postu jako atak na swoją osobę. Jestem w szoku, że pisząc kulturalnie (jak mi się zdaje) mogę sobie zaskarbić wrogów, tylko dlatego, bo nie lubię czegoś.
Pozdrawiam serdecznie, bez krzty zgryźliwości, tylko ze szczerym uśmiechem na ustach. Smile
(16.09.2015, 14:23)Chicorii napisał(a): [ -> ]Powinnam olać tę zaczepkę, ale uznałam, że jesteś na tyle mądry, by zrozumieć, o co mi chodzi i nie odebrać tego postu jako atak na swoją osobę. Jestem w szoku, że pisząc kulturalnie (jak mi się zdaje) mogę sobie zaskarbić wrogów, tylko dlatego, bo nie lubię czegoś.
Pozdrawiam serdecznie, bez krzty zgryźliwości, tylko ze szczerym uśmiechem na ustach. Smile

Dzisiaj takie czas jak sa dwie osoby jedna lubi zielony i o tym mowi to jest wrogiem dla tej co mowi ze lubi zolty.

Cieszy mnie ze jest ktos na forum kto potrafil to tak ubrac w slowa "nie wszyscy lubia to co ty i nie wszsycy lubia to co ja lubie" bez wywolywania wielkiej kupoburzy.

Dla mnie samo anime osobiscie stalo sie nudne w trakcie Johto. Po prostu to co bylo we wczesniejszych ponad 100 odc zaczelo sie powtarzac i teraz raczej ogladam tylko wazniejsze walki i lige bo po prostu dla mnie jest to szkoda mojego czasu. Co do muzyki takze uwazam ze muzyka jest jedna z najwazniejszych rzeczy ona prawie tak samo jak oprawa wizualna potrafi nadac filmowi/grze klimatu i jest ogramna nieodlaczna ich czescia.
Czy serial o mega-ewolucjach z Alain'e była emitowana tylko w Japonii ?
(16.09.2015, 16:55)shinngo napisał(a): [ -> ]Czy serial o mega-ewolucjach z Alain'e była emitowana tylko w Japonii ?

https://www.youtube.com/watch?v=QezEFGUJ3dY
https://www.youtube.com/watch?v=qMWB20sJEMs
https://www.youtube.com/watch?v=9Qsv7qmbfgQ
Ale to byly wszystkie odcinki czy tylko takie pojedyncze co pokazywały pokemona walczącego z użyciem mega-ewolucji?
Ciekawi mnie, czy ten bajeczny Greninja pojawi sie w grze.
(17.09.2015, 22:42)iGuru napisał(a): [ -> ]Ciekawi mnie, czy ten bajeczny Greninja pojawi sie w grze.

Obstawiam że nie. Nie wiele o nim na razie wiadomo ale jak dla mnie zaburzył by trochę grę. Nie wiadomo nic o jego sile a poza tym jest on związany tylko z Ashem i nie wiadomo jak to będzie wyglądało na większą skale, z drugiej strony tak samo mówiono o megaewolucji.