Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Film „Pokémon: Diancie and the Cocoon of Destruction” 3 października w Disney XD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: disneyxd.png]
Według serwisu Telemagazyn już w sobotę, 3 października, o godzinie 10:00 na antenie polskiego kanału Disney XD odbędzie się premiera siedemnastego filmu o Pokémonach pt. „Pokémon: Diancie and the Cocoon of Destruction”. Powtórkę filmu będzie można zobaczyć jeszcze tego samego dnia o dużo lepszej porze, mianowicie o 20:00. Nie podano jeszcze oficjalnej, polskiej nazwy filmu.

[Obrazek: Xd5dht3.png]

Ponadto od poniedziałku, 5 października mają być emitowane odcinki serialu Pokémon seria: XY. Odcinki będą pojawiały się o godzinie 14:50, a ich powtórki o 9:05 następnego dnia. Nie ma jeszcze żadnych informacji o nadawaniu serialu w weekendy. Serwis nie podaje też czy będzie to nowy sezon Kalos Quest, lecz lipcowa zapowiedź może na to wskazywać!

Gdy poznamy więcej szczegółów, niezwłocznie będziemy Was informować!
Jest jakakolwiek szansa że pora emisji się zmień? Bo jeśli nie to lipa...
(14.09.2015, 18:18)Arsen23 napisał(a): [ -> ]Jest jakakolwiek szansa że pora emisji się zmień? Bo jeśli nie to lipa...

Mogę już zapowiedzieć, że przewidziałem to i że będziemy działać, aby przekonać Disney XD do zmiany godzin emisji. Oczywiście w październiku już nie da rady, ale na kolejne miesiące już jak najbardziej. Szczegóły wkrótce!
Jak napisałem na innym forum.
Pora nie aż taka zła, ale gdyby to było godzinę później, a najlepiej półtorej, byłoby znacznie lepiej.
14:50 jeszcze nie jest najgorsza, lecz uważam, że powtórki mogłyby być z dwie godziny wcześniej. Ale ogólnie to mi pasi Smile
Trzecia emisja o 19-20 z pewnością spotkałaby się z większym zainteresowaniem niż pozostałe :/

Co do podtytułu "Kalos Quest" to przypominam, że nigdzie w czołówce nie występuje i bodajże pojawia się tylko na iTunes... z drugiej strony iTunesowy podział generacji według nazw gier przeniknął już na pokemon.com...
Pechowo...
Od 7:00 do 15:00 nie ma mnie w domu...
Dekoder bez DVR, bez dysku, bez nagrywarki...
Kolejny raz więc lipa... Czyli zostają dalej wyłącznie serwisy udostępniające mniej-legalnie odcinki online Sad
NARESZCIE! Niestety, według wszelkiego prawdopodobieństwa będzie tak: Najpierw dadzą powtórki sezonu 17 i to po dwa odcinki dziennie. Dopiero później będą nadawać kolejne. Wreszcie będziemy mieli Pokemony w telewizji.godziny mogą być, chociaż ostatni przydał by się koło 22:30.
O wiele bardziej odpowiadałaby mi dawna godzina emisji czyli 14:30, albo sama 14:00.
Jeżeli zostanie zmieniona godzina emisji na jakąś lepszą to dobrze. I jak AtoMan zauważył, lepiej by było gdyby puszczali też odcinki wieczorem.
(14.09.2015, 18:57)AtoMan napisał(a): [ -> ]Co do podtytułu "Kalos Quest" to przypominam, że nigdzie w czołówce nie występuje i bodajże pojawia się tylko na iTunes... z drugiej strony iTunesowy podział generacji według nazw gier przeniknął już na pokemon.com...
Masz rację, dlatego nieco dziwi mnie, że Conquest tak lubi ten podtytuł, o którym nasi tłumacze pewnie nawet nie wiedzą.

Natomiast jeśli chodzi o pory emisji to dla mnie, jako że jestem studentem, każda pora byłaby zła. Jednakże ostatnia powtórka około 21 byłaby ratunkiem.
(14.09.2015, 23:29)Axel napisał(a): [ -> ]
(14.09.2015, 18:57)AtoMan napisał(a): [ -> ]Co do podtytułu "Kalos Quest" to przypominam, że nigdzie w czołówce nie występuje i bodajże pojawia się tylko na iTunes... z drugiej strony iTunesowy podział generacji według nazw gier przeniknął już na pokemon.com...
Masz rację, dlatego nieco dziwi mnie, że Conquest tak lubi ten podtytuł, o którym nasi tłumacze pewnie nawet nie wiedzą.

Nie lubię. W sumie uważam, że jest dosyć durny, bo każdy sezon serii XY można nazwać Kalos Questem. Używam go do podkreślenia, że będą to nowe odcinki. Co do samych odcinków, to mimo wielkiej pewności (darkowa dubbingpedia już podaje, że będą to nowe odcinki), chcę być uczciwy wobec użytkowników i nie podawać niepotwierdzonych jeszcze informacji, jako pewników. Co do pomysłu powtarzania odcinków poprzedniego sezonu - Disney XD sam z siebie nie poświęciłoby tyle czasu na jego emisję, tak aby zdążyć rozpocząć jeszcze w październiku pokazywanie premier. W związku z tym wszystkim powstanie jeszcze jeden news z potwierdzeniem polskiego tytułu filmu i premierowych odcinków w październiku.
A skoro ostatnio dużo się mówi o Alainie, to jedno pytanie nasuwa się samo. Początek XYiZ powinien się jeszcze zmieścić w sezonie 18 (albo i nie, zależy jak podzielą, bo teraz nie są tak przewidywalni jak za czasów 4Kidsa), w związku w tym przydałoby się już powoli zacząć Megaewolucyjny Specjal. Wiadomo coś może o jego emisji, czy, tradycyjnie jeśli chodzi o odcinki specjalne, musimy obejść się smakiem? Film to tam pal licho, aż tak mnie nie interesuje, ale Megaspecjal tobym chciał Smile.
(15.09.2015, 13:20)Axel napisał(a): [ -> ]A skoro ostatnio dużo się mówi o Alainie, to jedno pytanie nasuwa się samo. Początek XYiZ powinien się jeszcze zmieścić w sezonie 18 (albo i nie, zależy jak podzielą, bo teraz nie są tak przewidywalni jak za czasów 4Kidsa), w związku w tym przydałoby się już powoli zacząć Megaewolucyjny Specjal. Wiadomo coś może o jego emisji, czy, tradycyjnie jeśli chodzi o odcinki specjalne, musimy obejść się smakiem? Film to tam pal licho, aż tak mnie nie interesuje, ale Megaspecjal tobym chciał Smile.

Nie zaskoczę Cię: nie wiadomo i raczej nie ma co sobie obiecywać.
Co do polskiego tytułu i potwierdzenia nowych odcinków:

Cytat:> Disney XD 1 godzinę temu Film będzie mieć tytuł: "Pokemon: Diancie i Kokon Destrukcji" Smile

> Disney XD 6 godzin temu O specjalnych odcinkach będziemy jeszcze informować Smile Póki co planowana jest emisja "Pokemon Movie 17: Dancie and the Cocoon of Destruction" już 3 października a nowe odcinki serialu Pokemon XY: Part 2 już od 5 października Wink

Nie nastawiałbym się jednak szczególnie na specjale, bo o ile druga wypowiedź brzmi dość optymistycznie, to w podobnym tonie odpowiedziano na pytanie nt. ewentualnej emisji Doktora Who w polskiej wersji kanału (amerykańska zaczęła emitować sezony z Tennantem latem tego roku) - a jak widać, nic z tego nie wynika...