Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Shuffle - nowe eventy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś, zgodnie z zapowiedziami zakończył się event Sharpedonitu, uprawnieni do zdobycia gracze mogą już się logować w swoich grach.

Również dziś mamy poniedziałek, co oznacza kolejną garść nowych eventów w Pokémon Shuffle oraz Pokémon Shuffle Mobile. Standardowo należy użyć opcji Check in/Data updates, by zaktualizować swoją grę i odblokować nowe plansze.

Ale po kolei, zarówno gracze 3DSowi, jak i mobilni, z okazji 5 milionów pobrań gry na kieszonsolkę, mają możliwość złapania legendarnej wróżki z Kalos, Diancie. Event trwać będzie 14 dni, do 28 września. Ograniczenie: 20 ruchów.

[Obrazek: diancieevent.jpg]

Gracze 3DSowi mają dostęp również do innej legendy, golema z Hoenn - Regirocka. Jest to powtórkowy event i trwa on do 18 września. Kolejne eventy już powtórkowe nie są: zaraz po Regirocku dostępny będzie Registeel, a po nim Regice, tak jak kamienny brat dostępne przez 4 dni na głowę.

[Obrazek: m5qelQl.jpg]

Z kolei gracze wersji Mobile do 26 września mają dostęp do nowego Daily Pokémon. Codziennie przez 13 dni dostępny będzie jeden z dostępnych stworków: Pachirisu, Sigilyph, Tropius, Farfetch'd, Druddigon.