Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowa forma Zygarde - fragmenty z CoroCoro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
W internecie pojawiły się skany nowego CoroCoro, w którym znajdują się wizerunki dwóch nowych form Zygarde. Możemy przeczytać, że normalna forma Zygarde nazywana jest formą 50%. Kolejną występującą jest forma psa - 10% - oraz ostatnia wyglądająca trochę jak kolos nazywana jest Zygarde Perfect Forme. Ponadto poinformowano, że perfekcyjna forma posiada typ Smok/Ziemia. Ukazana wcześniej zielona kulka zwana jest Zygarde Core, a "cień" pod nią to Zygarde Cell, które po połączeniu stają się mózgiem każdej z form tej legendy.

[Obrazek: corocoro10151.jpg]

Została też nazwana następna seria Anime - XY & Z. Prawdopodobnie zobaczymy w niej nowego Zygarde, a sama seria ma zacząć się w Japonii 29 października.

[Obrazek: corocoro10152.jpg]

Kolejną interesującą informacją jest to, że Greninja Asha będzie się do niego upodabniał! Zostały przedstawione obrazki, na których Greninja ma włosy bardzo podobne do włosów swego trenera. Na załączonym obrazku możemy zobaczyć też nowego Pokémona-kropelkę, zwanego Zygarde Core, który jest niesiony przez Bonnie, tak więc prawie na pewno będziemy mogli go zobaczyć w najnowszym Anime!
Z confirmed

greninja z alternatywnym kolorem wygląda ciekawie, bo czemu nie

Zygarde razy 4 i dalej nie jest robakiem Sad why, why rito N/GF, czy co tam teraz mają)
fajne formy i nowa seria xy i z.pewnie wkrótce powinni zapowiedzieć gre.jeszcze we wtorek ma masuda podać jakieś nowe informacje na ten temat.Smile
AFAIK Masuda powiedział, ze we wtorek wychodzi CCM, którego przecieki widzimy teraz, ale to prawda, od czasu Mega Ewolucji dawno takiego mindfucka nie miałem xD Zygarde-Houndoom i Zygarde-Megazord
Asmod napisał(a):AFAIK Masuda powiedział, ze we wtorek wychodzi CCM, którego przecieki widzimy teraz, ale to prawda, od czasu Mega Ewolucji dawno takiego mindfucka nie miałem xD Zygarde-Houndoom i Zygarde-Megazord

a bloob to co tyż jest
Warto zwrócić uwagę, że Zygarde- perfect ma jedną łapę niebieską, a drugą czerwoną. Może będzie czymś w rodzaju Kyurema w B2W2... I pewnie przez to, że ostatnio zmaratoniłem DB Kai to kojarzy mi się to z Cellem i pochłanianiem androidów. Nawet nazywa się perfect form- coincidence? I think not!

P.s: No i Pokemon Z (można się już tego spodziewać po nowym tytule anime) vs Dragon Ball Z- wszystko się do tego klei.
Czyżby wielki Zygarde miał się łączyć z pozostałymi legendami Kalos? Spójrzcie na jego łapy. No i na plakacie widzimy Noiverna i Mega Sceptila. Cieszy mnie że nie zostawią Noibata, tylko go ewoluują. Tylko ciekawe kogo będzie Mega Sceptil. (no i co z pozostałymi 40% Zygarda)
Mam nadzieje, że teraz nie będzie form 20%, 30% i tak dalej... xD
(12.09.2015, 10:09)Asmod napisał(a): [ -> ]Mam nadzieje, że teraz nie będzie form 20%, 30% i tak dalej... xD

Jeszcze Frieza do tego? Ciekawe, jaki byłby mechanizm, wbijałby 10% co turę? To chyba jeszcze słabiej od Regigigasa...

Co do mega-Sceptile to nie mam wątpliwości, że będzie on należał do Shioty, w końcu to on ma Grovyle'a w tym sezonie. Jeżeli Ash będzie miał mega, to na 98% będzie nim Charizard, potencjalnie Y i wtedy będzie walczył z Alanem CharekX vs CharekY.
Tydzień dobrych informacji. Oby dalej je tak dawkowali.

(12.09.2015, 10:09)Asmod napisał(a): [ -> ]Mam nadzieje, że teraz nie będzie form 20%, 30% i tak dalej... xD

Pominąłeś najpopularniejszy w Polsce wariant 40%
Nawet nie chcę wiedzieć, jak by wyglądała ta forma xD
(12.09.2015, 10:14)Asmod napisał(a): [ -> ]Nawet nie chcę wiedzieć, jak by wyglądała ta forma xD

Rozłożona na płasko na ziemi niczym Stunfisk Tongue
Czy tylko mnie zdziwiło to, że logo nowej serii jest zbyt podobne do tego z Best Wishes? Podobna czcionka (prawie), podobne rozstawienie kolorów.
Mam jednak nadzieję, że nowa seria nie okaże się być tak wielkim gównem jak jej poprzednik.
Logo samo w sobie nie zbyt mi podchodzi. Ten znaczek ''&'' aż za bardzo podkreśla swój byt. Wystarczyło po prostu dodać literkę ''Z'' . Smile
Ciekaw jestem czy nowa seria oznacza nowy początek, czy jest to znowu powtórka z rozrywki w postaci pomniejszych mini serii? Wolałbym, by było to coś w formie Johto wplecionego do jednej serii razem z Kanto, a nie specjalnej mini serii poświęconej Flarze która swoją drogą powinna pojawić się już dawno. :|

Co do Zygardziaków to mnie to rybka. Już po uszy mam tych wszystkich form, i tak człowiek ich nie spamięta. Psia forma podoba mi się za to najbardziej.
Aż sam chciałbym takiego psiaka mieć (eh, dlaczego ona nie jest osobnym Pokemonem? >_>). Same nazwy tych form są .... może i oryginalne, ale brzmią one po prostu komicznie.
No nie wiem. Jak Wy byście się czuli gdyby ktoś Was nazywał 10%, 50%, czy 100%? Brzmi to jakby ktoś lub coś zostało niedorobione (wyobrażacie sobie nosić takie imiona u nas, albo nazywać tak nie daj Boże swoje zwierzęta? Big Grin)
Mam też przez to rozumieć, że to wielkie latające monstrum to jest ta Perfekcyjna/Doskonała Forma Zygarde, tak? Jeśli tak to powiem, że wyszła ona mocno, mocno średnio. Spodziewałem się bardziej czegoś w stylu latającego Yveltala skrzyżowanego z Conckeldurrem, a nie jakiegoś rendżersa. :|
Co to jest omg
Jaki shit
Tylko mi ten pies przypomina Beast Boya?://
Nie do końca rozumiem Zygarde Cell, czy jest to drugi pokemon który myśli za Zygarde, czy jest jego częścią?
Jeszcze jedna moja teoria jest taka, że skoro widzimy, że Bonnie niesie Zygarde Cell to prawdopodobnie Zygarde go jakby zgubi i oni go będą musieli odnieść, a Zygarde będzie siać zniszczenie, ale to tylko teoria.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7