Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Shuffle Mobile już w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: 4VbaiPk.png]

Wczoraj i dziś miała miejsce premiera Pokémon Shuffle Mobile na urządzenia, odpowiednio, z iOSem oraz z Androidem.

iOSowa wersja gry współpracuje z wersjami systemu 7.0 oraz nowszymi, a do instalacji wymaga około 80 MB wolnego miejsca.

Wersja gry na urządzenia z Androidem wymaga około 40 MB miejsca oraz wersji systemu co najmniej 4.1 Jelly Bean.

Przypomnijmy, że do końca miesiąca mobilni gracze mogą użyć kodu na Lucarionite (65607110), niezależnie od posiadanego urządzenia.

Interesująca jest opcja logowania się za pomocą Facebooka. Podobnie jak w chociażby Crush Candy Saga gracze za pośrednictwem FB mogą sobie pomagać uzupełniając pasek życia. Mimo wszystko, czy to oznacza, że można oczekiwać gry na portalach społecznościowych?
No w końcu się doczekałem Smile Zaintygowała mnie ta gierka ale nie mając 3DS musiałem czekać na wersję mobilną. Zabieram się do ściągania Big Grin

@EDIT: Lucarionite zdobyty. Oczywiście jak ostatni noob rzuciłem się na Mew i Rotoma bez przygotowania xD Cały ja ^ ^"
Ja też już zassałem, już posiadam Audinite oraz Lucarionite Big Grin A co z tymi losowymi Passcode'ami z smartfona do użycia w wersji 3DS'owej? Czy to też działa na odwrót?

PS: Jest w wersji na smartfona przycisk wyjścia? Bo nie mogę znaleźć =x
Nie ma przycisku wyjścia przez co trzeba zminimalizować apkę i wyłączyć inaczej. Co do kodów to chyba nie można używać kodów z 3DS na andku i na odwrót. W grze jest jednak dostępny randomowy kod który można użyć w wersji konsolowej. Można znaleźć go w zakładce Notice w ostatnim info. Jakby ktoś chciał mój kod to chętnie oddam z racji braku konsoli. Chętni niech wbijają na priv. Sorry już nieaktualne.
(1.09.2015, 9:00)Asmod napisał(a): [ -> ]Interesująca jest opcja logowania się za pomocą Facebooka. Podobnie jak w chociażby Crush Candy Saga gracze za pośrednictwem FB mogą sobie pomagać uzupełniając pasek życia. Mimo wszystko, czy to oznacza, że można oczekiwać gry na portalach społecznościowych?
Nie, po prostu daje to możliwość zdobycia tego samego, co dla graczy konsolowych przez StreetPassy, czyli serc i chyba kryształów (tego drugiego ograniczona ilość).
Ja co prawda nie mam możliwości StreetPassowania tam, gdzie mieszkam, ale nawet gdybym grała w wersję mobilną, to i tak bym z tej opcji nie korzystała, bo nie mam i nie potrzebuję konta na Facebooku.

Kodów z wersji 3DS-owej nie wykorzystacie w komórkowej i na odwrót. No i nie są to kody jednorazowego użytku, są jedne na wszystko i dla każdego, nie ma nawet podziału na regiony, jak w Rumble World, a są one znane od tygodnia i 3DS-owi gracze już je wykorzystali, dlatego nie trzeba się nimi dzielić.

Polecam, ściągajcie, gra jest świetna, choć żeby czerpać z niej pełnię radości trzeba nauczyć się w nią grać, co wymaga trochę cierpliwości i wiedzy o niej. Nie mogę za wiele poradzić, bo nie wiem, jak bardzo wersja mobilna różni się od konsolowej. W mojej sygnaturce jest link do poradników, ale nie wiem, czy będą one pomocne w tej wersji, zwłaszcza ta część o farmieniu monet na planszy #37 (Meowth).
Ale ogólna podstawa jest taka, nie tylko siła Poków jest ważna, zdolności także. W późniejszym etapie gry często sukces zależy od odpowiedniego wykorzystania zdolności Pokémonów, i tych zwykłych i tych u Mega ewolucji.
Ja pozostaje przy wersji na 3DS-a, w którą gram prawie od samego początku.
A ja mam problem z zalogowaniem przez Facebooka. Standardowo, przeniosło mnie do strony z logowaniem, wpisałem mail i hasło, a po przejściu dalej na górze niebieska ramka : "Zaloguj się przez Facebooka", reszta ekranu biała, jedynie w rogu przycisk "Close"
Krótkie info dla wszystkich. Wczoraj w Sklepie Play pojawiła się aktualizacja dodająca Competitive Stage oraz pozwalająca normalnie zamykać aplikację. W zależności od regionu mogą być chwilowe problemy z pobraniem SP.

@EDIT: Od dzisiaj przez 14 dni mamy możliwość złapania eventowego Kyogre.
Nie zagram Sad - Windows Phone
(5.09.2015, 21:22)KacpersusPL napisał(a): [ -> ]Nie zagram Sad - Windows Phone

Nie jestem pewien, dlatego iż posiadam Androida, ale słyszałem że na Windows Phone jest napisana apka, która pozawala uruchamiać apki napisane pod system Android/IOS. Lecz dokładniej musisz sam sprawdzić.
(5.09.2015, 21:32)Toyo napisał(a): [ -> ]

Nie jestem pewien, dlatego iż posiadam Androida, ale słyszałem że na Windows Phone jest napisana apka, która pozawala uruchamiać apki napisane pod system Android/IOS. Lecz dokładniej musisz sam sprawdzić.

To nie to samo. Żądamy oficjalnej apki na WPh!

hórdur
(5.09.2015, 21:35)Conquest napisał(a): [ -> ]

hórdur

Wybacz, jak zwykle zapomniałem że wszystko zaraz powiązane jest u was z emulacją Smile
(5.09.2015, 22:09)Toyo napisał(a): [ -> ]

hórdur

Wybacz, jak zwykle zapomniałem że wszystko zaraz powiązane jest u was z emulacją Smile

Hehe, zupełnie nie do tego zmierzam. Po prostu użytkownicy Windows Phone zawsze chodzą smutni bo połowa ciekawych aplikacji albo ich omija, albo jest na skandalicznie niskim poziomie za wysokie opłaty. Gdyby nie wygodny dostęp do Microsoftowych aplikacji i serwisów - śmierć na miejscu.

Chciałbym sobie ściągnąć Shuffle'a bez kombinowania.

Co do emulacji - jest na forum zakazana, ale ja nie mam zaburzeń umysłowych, jak ci którzy forsowali te punkty do regulaminu Smile
(5.09.2015, 22:13)Conquest napisał(a): [ -> ]
(5.09.2015, 21:32)Toyo napisał(a): [ -> ][quote='KacpersusPL' pid='158013' dateline='1441480920']

hórdur

Hehe, zupełnie nie do tego zmierzam. Po prostu użytkownicy Windows Phone zawsze chodzą smutni bo połowa ciekawych aplikacji albo ich omija, albo jest na skandalicznie niskim poziomie za wysokie opłaty. Gdyby nie wygodny dostęp do Microsoftowych aplikacji i serwisów - śmierć na miejscu.

Co do emulacji - jest na forum zakazana, ale ja nie mam zaburzeń umysłowych, jak ci którzy forsowali te punkty do regulaminu.

Microsoft to maszynka do zarabiania, a jak dają ci już coś za darmo to jest w tym haczyk tak jak jest/było z darmowym update'm z Windows 7/8 do Windows 10, ale cóż poradzić. każdy chyba czyta licencje i wie w co się pakuje Big Grin Wybaczcie, że zbytnio odbiegłem od tematu Smile
(5.09.2015, 22:17)Toyo napisał(a): [ -> ]
(5.09.2015, 21:32)Toyo napisał(a): [ -> ][quote='KacpersusPL' pid='158013' dateline='1441480920']

hórdur

Co do emulacji - jest na forum zakazana, ale ja nie mam zaburzeń umysłowych, jak ci którzy forsowali te punkty do regulaminu.

Microsoft to maszynka do zarabiania, a jak dają ci już coś za darmo to jest w tym haczyk tak jak jest/było z darmowym update'm z Windows 7/8 do Windows 10, ale cóż poradzić. każdy chyba czyta licencje i wie w co się pakuje Big Grin Wybaczcie, że zbytnio odbiegłem od tematu Smile

Trudno oczekiwać uczciwości od instytucji z założenia nastawionych na zysk :p
(5.09.2015, 22:24)Conquest napisał(a): [ -> ]
(5.09.2015, 22:17)Toyo napisał(a): [ -> ]
(5.09.2015, 21:35)Conquest napisał(a): [ -> ]Nie jestem pewien, dlatego iż posiadam Androida, ale słyszałem że na Windows Phone jest napisana apka, która pozawala uruchamiać apki napisane pod system Android/IOS. Lecz dokładniej musisz sam sprawdzić.

hórdur

Trudno oczekiwać uczciwości od instytucji z założenia nastawionych na zysk :p

Ale, czyż do norm etycznych nie należy postanowienie, że każdy ma prawo do prywatności ? Niestety niektóre instytucje owe prawo łamią Smile Co moim zdaniem jest niedorzeczne, z drugiej jednak strony, osoby korzystające z ich usług świadomie lub nie świadomie na to się zgadzają Tongue
Stron: 1 2