Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Ranger Help center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sądzę, że przeznaczenie tematu jest wszystkim znane. Zadawanie pytań poza tym wątkiem będzie karane warmem. Proszę o podanie, przed pytaniem, jakiej gry będzie ono dotyczyć.
Mam duży problem. Jak pokonam Blue Eyes w Old Mansion i wychodzę na zewnątrz, to przylatuje do mnie Celebii... i gra się zacina. Muzyka się zapętla, a a ekran robi się czarny. Wie ktoś co się dzieje?? Gram na emu, dokładnie No$GBA z No$Zoomer
Po prostu masz wadliwa gre badz emulator

PZDR Arinald
OK. Już se sam poradziłem. Dzięki za brak pomocy!
Co zrobić w Pokemon Ranger 1 chyba 2 misja :
Fall City Case Log
Fall City [Obrazek: WSQIk.png]
Client Joel
oddałem Skitty do dziewczyny poszedłem do laboratorium Assistant pogadałem z nią i dałem "TAK" a dalej nie wiem.
crEED musisz złapać wszystkie Skitty jakie są w mieście. A jak nie wiesz to masz link :Misje. Życzę miłego czytania.
a kiedy można złapać deoxysa?
Nie chce mi się pisać więc tylko przypomnę:
Cytat:Proszę o podanie, przed pytaniem, jakiej gry będzie ono dotyczyć.

W Rangerze 1 można go złapać w Ranger Netowej misji, po przejściu gry. ( Po złapaniu Raikoua, Enteia i Suicuna wchodzisz w główne menu klikasz jednocześnie R + X + Left, i pojawi się misja z Manahy, po niej następne między innymi z Deoxysem )

A w rangerze 3 to można było ściągnąć misję z Deoxysem przez Wi-Fi, no ale niestety ta misja już nie jest dostępna.
Dodajmy, że jeżeli chodzi o Deoxysa w ranger 3, to trzeba mieć do wykonania tej misji co najmniej jednego partnera, ale to tylko taki szczególik.
a czy można go wysłać do diamondów?

jeżeli zadajesz komuś pytanie, to musisz wstawić znak zapytania na końcu ;-) - Pezet
(12.05.2011, 13:30)turekgrzybowy napisał(a): [ -> ]a czy można go wysłać do diamondów

Można
o to super, a czy można wysłać mew i celebi ?
nie. niestety nie można.
Mam pytanie. Jaki kod trzeba wpisać angielswki czy jakiś inny? Czy deoxysa można wysłać bez problemów. Jestem teraz nad wintown w siedzibie go rocok squad. ranger 1
Mam pytanie jaka jest najlepsza taktyka żeby złapać Entei.