Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Crystal - gramy aż przejdziemy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie! Wraz z ekipą serwisu AntyGaming.com zapraszam was już w tę sobotę - 29 sierpnia na godzinę 12:00 na stream z Pokemon Crystal.
Nasza ekipa będzie starała się przejść na raz całą grę (tzw. one-run), zdobyć 16 odznak, a oprócz tego rozda dla Was nagrody w naszych konkursach!

Do wygrania będzie koszula 30-lecia nintendo, boostery i zestawy kart Pokemon oraz drukowana wersja magazynu Trainer. Lista nagród nie jest jeszcze pełna! Smile

Przypominam więc: sobota, 29 sierpnia od godziny 12:00 (planujemy skończyć koło 22-23).

Wszystko będziecie mogli obejrzeć i skomentować na specjalnie przygotowanej stronie ze streamem (na stronie będą informacje o konkursach i zwycięzcach w trakcie gry!), albo na naszym kanale na Twitch.tv.

Zapraszam!

[Obrazek: 11935092_898580266895516_8606415145201050610_n.jpg]
Mam pytanie, ponieważ nigdzie nie znalazłem tej informacji, więc gdzie się to odbędzie?
Na kanale twitch.tv/antygamingcom w internecie
(27.08.2015, 20:17)Tyrantrum napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, ponieważ nigdzie nie znalazłem tej informacji, więc gdzie się to odbędzie?

(27.08.2015, 20:01)vulpi napisał(a): [ -> ]Wszystko będziecie mogli obejrzeć i skomentować na specjalnie przygotowanej stronie ze streamem (na stronie będą informacje o konkursach i zwycięzcach w trakcie gry!), albo na naszym kanale na Twitch.tv.

Vulpi wszystko napisał. Stream będzie na wyżej wymienionej stronie.

Jeśli myślisz że gdzieś trzeba pojechać - nie, nie trzeba. Wystarczy, że obejrzysz stream u siebie - w jego czasie będą odbywać się konkursyWink
Aha,dobrze dziękuje.
Jeeej! Cieszę się podwójnie, bo obudziła się we mnie mała cebula
Kurczę, a będę wtedy nad morzem... Nie, taki stream jest ważniejszy Wink.
I MUST SEE THIS
Właśnie Wam pisalem na facebooku, że się nie mogę doczekać! Big Grin Liczę, że tym razem problemy z internetem/wyłączającym się streamem znikną. Smile
Poprzednia edycja była super. Niech Andrzej też coś ugotuje tym razem. Big Grin Było naprawdę fajnie.
Aha! Pozdrówcie ode mnie swojego *ekhm* kijo-mona. Tongue
Poprzednio na streamie mnie nie było, był tylko Listva i Andrzej (i Klaudia, ale ona nie grała). Tym razem będzie nas trójka bo i gra dłuższa. Będzie ciekawiej, przygotowujemy się na to od.... niedawna Big Grin
Bedziemy uzywac kompa, na ktorym streamuje codziennie i dziala. Specjalnie dokupilem aktywny HUB zeby zasilac dodatkowo router i mikrofon. Ponadto jest nowy 500 GB dysk, zamiast starego z demobilu ;P. Nie bedzie ch*jomona, bo bedziemy w innym miejscu. Probujemy przewidziec wszystkie nieprzewidziane okolicznosci, nawet nie wiecie jak bardzo zaskakujace moga byc takie streamy xD.
Nie będzie pieseła? Sad No trudno. Smile < ale dawać mi go na następne poksy, arghh! Big Grin >
Ja na pewno będę oglądać. Smile A co do gry to dla odmiany proponuję żebyście tym razem zagrali dziewczyną.
No w Redach nie bardzo mielismy wybor Smile
Aż się boje spytać, streamujecie z ROMa, z Gamecube'a czy jeszcze z czegoś innego?
Rom z gamecube'a Big Grin
Fajne wyzwanie. Aż przypomniało mi się, jak to się samemu za dzieciaka Redy czy Crystale przechodziło w mniej niż jeden dzień Big Grin Swoją drogą, nie myśleliście spróbować swoich sił w speedrunie któreś z pokegier? Nie mówię, że teraz, ale... może kiedyś? Wiem, że takich wyzwań jest pełno, ale są one głównie zagraniczne, a miło byłoby zobaczyć jakiś polski akcent Smile

Mnie, niestety, nie będzie, bo jutro wyjeżdżam na cały weekend i nie będę miała czasu na nołlajfienie przed ekranem, ale powodzenia życzę! Smile
Stron: 1 2