Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zwycięzcy! 2015 Pokémon World Chamionships
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
2015 Pokémon TCG World Champions

- Junior Division World Champion: Rowan Stavenow

- Senior Division World Champion: Patrick Martinez

- Masters Division World Champion: Jacob Van Wagner

[Obrazek: 11896095_410909925767690_4266308506321367198_n.jpg]

2015 Pokémon VG World Champions

- Junior Division World Champion: Kotone Yasue

- Senior Division World Champion: Mark Mcquillan

- Masters Division World Champion: Shoma Honami

[Obrazek: 11905395_410913775767305_9166584279680300936_n.jpg]

Do zobaczenia za rok w San Francisco!
Nie rozumiem czemu wśród zwycięzców nie ma żadnej dziewczyny

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(23.08.2015, 22:24)_M_ napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem czemu wśród zwycięzców nie ma żadnej dziewczyny

Z tego co mi się wydaje to Kotone Yasue jest dziewczyną xD
(23.08.2015, 22:24)_M_ napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem czemu wśród zwycięzców nie ma żadnej dziewczyny

Ja myślałem ze ten junior z walk to dziewczyna
Rowan Stavenow Wygląda mi na dziewczynę, ta twarz i te włosy Big Grin
Cytat:Rowan Stavenow Wygląda mi na dziewczynę, ta twarz i te włosy
A już myślałam, że jestem jedyną która tak pomyślała :'D

A Kotone Yasue to stuprocentowa dziewczyna ^^

CONGRATULATIONS!
(23.08.2015, 23:03)Qwest napisał(a): [ -> ]
A już myślałam, że jestem jedyną która tak pomyślała :'D

A Kotone Yasue to stuprocentowa dziewczyna ^^

CONGRATULATIONS!

Gdy tak sobie wymawiam jej imię i nazwisko, Kotone Yasue to dochodzę do wniosku że jest to jednak dziewczynka, ale dlaczego u niektórych Japończyków tak trudno zdefiniować płeć?
Cytat:A już myślałam, że jestem jedyną która tak pomyślała :'D
Lól. Zdaje się, że chyba jestem podobny do tego całego Rowana. No z długości włosów (planuję mieć dłuższe) i delikatnych rys twarzy to na pewno. Tongue
Nie wiem co w nim jest dziewczyńskiego. Przecież takich typów jak on to spotyka się co raz częściej, i ja przynajmniej nikomu wyglądu przez to nie wypominam jak to robią niektórzy w naszym kraju co mnie strasznie denerwuje.
(23.08.2015, 23:26)Ertix napisał(a): [ -> ]
Cytat:A już myślałam, że jestem jedyną która tak pomyślała :'D
Lól. Zdaje się, że chyba jestem podobny do tego całego Rowana. No z długości włosów (planuję mieć dłuższe) i delikatnych rys twarzy to na pewno. Tongue
Nie wiem co w nim jest dziewczyńskiego. Przecież takich typów jak on to spotyka się co raz częściej, i ja przynajmniej nikomu wyglądu nie wypominam jak to robią niektórzy w naszym kraju co mnie strasznie denerwuje.

To są takie tylko przypuszczenia z naszej strony, zapewne nikt, a zwłaszcza ja nie krytykuje tutaj tych osób, ani po nich nie jeździ z powodu ich wyglądu, bowiem nie liczy się okładka,a to co pod nią Big Grin Niestety zauważyłem, choć może i mylnie że ludzi nie obchodzi to co człowiek reprezentuje sercem i sobą lecz zwracają uwagę na wygląd i jeśli wizualnie im się ktoś nie spodoba to omijają go szerokim łukiem.
Cytat:Nie wiem co w nim jest dziewczyńskiego. Przecież takich typów jak on to spotyka się co raz częściej, i ja przynajmniej nikomu wyglądu przez to nie wypominam jak to robią niektórzy w naszym kraju co mnie strasznie denerwuje.
Hmm... może to, że delikatne rysy twarzy charakterystyczną cechą osobników "pci" żeńskiej (nawet w typologii wyróżnia się pojęcie "kobiecego typu urody" używanego w stosunku do mężczyzn o szczupłej sylwetce i delikatnych rysach twarzy; analogiczne pojęcie istnieje również dla kobiet, posiadających "męską" sylwetkę). W połączeniu z długimi (jak na faceta) włosami, charakterystycznymi dla kobiet, mamy combo, mogące na pierwszy rzut oka wywołać uczucie zmieszania, zwłaszcza u osób które z powyższymi typami urody się nigdy nie spotkały Big Grin
PS: Tak, wiem że on jest młody. Ale mimo wszystko - pierwsza myśl pozostaje niezmienna.

I, doprawdy, nie wiem gdzieś Ty wyczytał, że ktokolwiek się z tego chłopaka nabija. To tylko luźne spostrzeżenie, oparte na pierwszym wrażeniu. Proponuję trochę więcej dystatnsu do siebie Smile
A co wy się spodziewacie, że kilkunastolatek będzie miał brodę i klatę jak Pudzian? Każdy długowłosy chłopak w tym wieku przypomina dziewczynę, bo cechy męskie nie są jeszcze aż tak widoczne, nie ma się o co oburzać. Sam początkowo myślałem, że to dziewczyna Big Grin.
Ja cały czas myślę, że to dziewczyna i nie będę słuchać, że jest inaczej Big Grin
(24.08.2015, 12:17)Nilson napisał(a): [ -> ]Ja cały czas myślę, że to dziewczyna i nie będę słuchać, że jest inaczej Big Grin
Dziewczynka o imieniu Rowan? Czyli ten pan też jest dziewczynką? Big Grin
[Obrazek: 140px-Diamond_Pearl_Rowan.png]
Dobrze, że macie chociaż okazje do zastanawiania się nad takimi rzeczami. Patrzcie co znalazłem: http://www.thedailybeast.com/articles/20...kemon.html
(24.08.2015, 12:26)Axel napisał(a): [ -> ]
(24.08.2015, 12:17)Nilson napisał(a): [ -> ]Ja cały czas myślę, że to dziewczyna i nie będę słuchać, że jest inaczej Big Grin
Dziewczynka o imieniu Rowan? Czyli ten pan też jest dziewczynką? Big Grin
[Obrazek: 140px-Diamond_Pearl_Rowan.png]

Ta Rowan?? Według mnie to brzmi idealnie Big Grin
Stron: 1 2