Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Co w sierpniu piszczy...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zielony Glut w Pokemon XY: Mega Evolution Act 4! Przygoda Alaina dobiega końca w czwartym, ostatnim akcie anime-speciala poświęconym Mega Ewolucjom. Krótki zwiastun zdradza obecność nowego, zielonego stworka!
Następny numer CoroCoro, który ukaże się 15 września, prawdopodobnie uchyli nam rąbka tajemnicy - kim jest tajemniczy zielony Glut.


CoroCoro ujawniło także parę kolejnych nowości gry Super Mystery Dungeon! Dostępne Mega Ewolucje będą mogły przechodzić przez ściany lochów. Pojawią się też nowe przedmioty! Ringle to nowy Hold Item, bez którego nie aktywuje się Lapis. Lapis działają tylko kiedy jesteśmy w lochu i zwiększają statystyki naszych bohaterów.

[Obrazek: Super-Mystery-Dungeon-564x425.jpg]

Podczas Gamescomu zapowiedziano kolejną figurkę Amiibo! 23ego października na półki sklepowe w Europie trafi Mewtwo!

[Obrazek: 630x]

Pokémon Rumble World doczekało się wersji 1.1! Patch zajmuje 846 blocków i odblokowuje nowy poziom Lucky Baloon. Łatkę można pobrać bezpośrednio z eShopu bądź skanują poniższy kod QR.

[Obrazek: patchqr.png]
Mam rozumieć, że nazwa "Zielony Glut" została już oficjalnie włączona do polskiego nazewnictwa pokemonów Big Grin
#polskidubbingu, działaj!

Po trailerze zaprezentowanym w newsie, mogę już założyć, że ten "nowy pokemon" będzie spokrewniony z Zygarde... gdzieś na jakieś 95%. Obstawiam legendę-przytulankę z końca KalosDexu, która cudownie okaże się dzieckiem (pozdro, Phione) lub pierwowzorem dla zielono-czarnego "wonsza" (pozdro, Diancie i jej Carbinki).
A co do megaewolucyjnego aktu... nieładnie tak urywać poprzedni wątek z czorną Rekkuzą (kocham tę nazwę) i naparzającymi się primal Kyogrem i Groudonem :T Jak nie będzie o tym wzmianki w ostatnim akcie, zrobi mi się bardzo smutno.
Dlaczego w ostatniej części speciala dotyczącego mega ewolucji (gdzie główny bohater zamierzał pokonać je wszystkie), skoro wszystkie(?) jeszcze się tam nie pojawiły, a przecież oczywiste jest, że dojdą nowe.
(13.08.2015, 15:46)Qwest napisał(a): [ -> ]Mam rozumieć, że nazwa "Zielony Glut" została już oficjalnie włączona do polskiego nazewnictwa pokemonów Big Grin
#polskidubbingu, działaj!

"Zielony Glut" to moje wolne tłumaczenie "Green Blob" ;D
#polskidubbingu, działaj!
(13.08.2015, 16:59)Nilson napisał(a): [ -> ]
(13.08.2015, 15:46)Qwest napisał(a): [ -> ]Mam rozumieć, że nazwa "Zielony Glut" została już oficjalnie włączona do polskiego nazewnictwa pokemonów Big Grin
#polskidubbingu, działaj!

"Zielony Glut" to moje wolne tłumaczenie "Green Blob" ;D
#polskidubbingu, działaj!

Bardzo nieoficjalne. Btw. dubbing, a tłumaczenie to dwie różne kwestie.

Przy okazji: SDI, zostaw #polskidubbing
Żaden zielony glut, tylko Zygachu, a to duże coś to Zygonite. Potwierdzone info, śniło mi się dzisiaj, więc musi tak być
Podobne do analogii TyranitarTube'a, w której porównał Zygarde i te małe bloby do Katsuyu z Naruto (tego wielkiego ślimaka, który towarzyszył Tsunade i potrafił dzielić się na swoje miniatury).
Tak dobra analogia pytanie brzmi jeszcze kim jest ten pokemon stojący w mroku w zapowiedzi filmu XY?
Primal / Mega Zygarde jak nic. Coraz więcej wskazuje na to, że właśnie ten pokemon będzie w centrum uwagi w najbliższym czasie, więc spokojnie można założyć, że tajemnicza sylwetka w nowym w filmie to właśnie on. Teoria o pierwotnym smoku jest całkiem sensowna, ale na powrót do Unovy jeszcze zbyt wcześnie.