Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Pokémon - pierwsze zdjęcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pamiętacie słabe rysunki nowego Pokemona pojawiającego się pod koniec 18ego filmu kinowego? Do internetu trafiło zdjęcie, na którym w końcu możemy zobaczyć najnowszego stworka.

EDIT:
Jest i video:

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Więcej o nowym Pokemonie możecie przeczytać w tym wątku.
Szczerze wygląda trochę jak Larvitar po wylewie
Jakoś mało kreatywny ten pokemon... Jakieś zielone coś z czerwonym brzuchem i jednym dziwnym okiem... Brilliant!
A pewnie ataki tak potężne że połowa poków się chowa Smile
Wyglądem przypomina mi trawiastego i trochę pokemona ducha... (słoneczny promień z kulą cienia i legendy bez szans )
Żaden nowy Pokemon błagam was... Myślicie że pokazaliby w ten sposób nowego Pokemona z następnej generacji? W pierwszym teaserze nowego filmu? Pls...

Fabuła jest tak banalna i oczywista do przewidzenia że aż mi prawie jelito wypadło. Na początku swojej podróży Ash & co. spotykają małego niepozornego, śmiesznego i nieśmiałego blobka, który przedstawia się im jako Zygarde. Świetnie się razem bawią (po tym jak uratowali go prawdopodobnie przed dzikimi rataczumonami, albo zespołem R), do momentu, kiedy pojawia się main enemy (Volcanion? Deoxys? To się okaże). Ten zaczyna siać totalny rozpiernicz, wszyscy są bezsilni, aż do momentu kiedy Zygarde pokazuje swoje prawdziwe oblicze po tym jak Ash i Pikaczy okazali mu swoją przyjaźń i luj wie co jeszcze
Wygląda jak jakiś embrion.
(1.08.2015, 19:38)_M_ napisał(a): [ -> ]Żaden nowy Pokemon błagam was... Myślicie że pokazaliby w ten sposób nowego Pokemona z następnej generacji? W pierwszym teaserze nowego filmu? Pls...

Fabuła jest tak banalna i oczywista do przewidzenia że aż mi prawie jelito wypadło. Na początku swojej podróży Ash & co. spotykają małego niepozornego, śmiesznego i nieśmiałego blobka, który przedstawia się im jako Zygarde. Świetnie się razem bawią (po tym jak uratowali go prawdopodobnie przed dzikimi rataczumonami, albo zespołem R), do momentu, kiedy pojawia się main enemy (Volcanion? Deoxys? To się okaże). Ten zaczyna siać totalny rozpiernicz, wszyscy są bezsilni, aż do momentu kiedy Zygarde pokazuje swoje prawdziwe oblicze po tym jak Ash i Pikaczy okazali mu swoją przyjaźń i luj wie co jeszcze

Dokladnie. O wiele za wczesnie na ochrzczenie tego stworka mianem "nowego Pokemona". Tylko w tej generacji otrzymalismy Mega Ewolucje (o ktorych jeszcze dwa lata temu nikt powaznie by nie spekulowal) a takze pierwotne formy. Te male stworzonko podobne (kolorem a takze ksztaltem) do Zygarde tez moze byc jakas forma, czyms co potrafi tylko Zygarde zwlaszcza ze wyglada to strasznie dziwnie.

Ten scenariusz ktory opisales jest az za bardzo prawdopodny Big Grin
Też mi się wydaje, że to mikro Zygarde, jakoś zbyt bardzo zlewa się z tym obrazkiem nowej mega/formy zygarda na samym koncu trailera. W sumie nie mieliśmy jeszcze żadnej legendy, która miałaby mini-formę. Zawsze coś nowego.
Nie wnikam czym będzie ten Pokemon, ale już wiem, że go polubię, ma bowiem miły pyszczek :>
Zielony stworek zielonym stworkiem ale co to jest tam stoi w tle potem bardziej mnie ciekawi :o
Mam takie złe przeczucie, że kiedy w końcu poznamy prawdę o tym czym są te dwa poki to będzie strach, szok i zgrzytanie zębów.
Wszyscy się tak ekscytują tym że to jakaś forma Zygarda a tu może być jeszcze inne wyjaśnienie. Wydaje mi się że ten zielony stworek może nie mieć żadnego związku z filmem i będzie bohaterem shorta (tak jak np. Sylveon).
A tak na serio jak to wielkie czarne "coś" to nie Zygarde to naprawdę się zdziwię. Według mnie ma wszystkie charakterystyczne cechy tego pokemona.
Teraz czekamy na nowy film i gry (pewnie dlatego tak długo musimy czekać na kolejne).
(1.08.2015, 18:55)JstmBluE napisał(a): [ -> ]Jakoś mało kreatywny ten pokemon... Jakieś zielone coś z czerwonym brzuchem i jednym dziwnym okiem... Brilliant!
I tak jest bardziej kreatywny niż taki na przykład Voltorb/Electrode. Pokemon z jednym większym okiem, a drugim mniejszym? O ile mnie pamięć nie myli to nie mieliśmy chyba jeszcze czegoś takiego. Oryginalny pomysł. Czego chcecie? Wink
Ja mam nadzieję, że będzie to stworek który to z pozoru swoim wyglądem idealnie wpasowywałby się do grona mini-legend, acz przez swą siłę miałby szansę śmiało konkurować (a nawet przegonić!) z głównymi legendami serii.
Zgodzę się także z poprzedniczką. Chrzanić zielonego glutka. To latające monstrum jest bardziej zastanawiające. Tongue
Na upartego można powiedzieć że Spiritomb miał jedno oko większe, on w sumie też nie był szczególnym przejawem kreatywności twórców, chociaż nie ukrywam że ja go bardzo lubię. Ale ja lubię też Barbaracla, Sawka i Meloette, więc wiecie. W każdym razie ta nowa preforma też mi się podoba
Zasadniczo, mieliśmy już młodsze rodzeństwo legendy (Phione) oraz krewniaków legendy wśród zwykłych, dzikich pokemonów (Carbink), więc całkiem prawdopodobnym jest fakt, że ten zielonkawy glutek będzie czymś w tym stylu dla Zygarde. Jest do niego dość podobny posturą i kolorem - wiem, że marne tłumaczenie, bo przecie podobnych do siebie pokemonów jest od cholery, ale przykładowe Carbink oraz Phione okazały się jednak prawdą. Na megaewolucję to to nie wygląda, zresztą, chyba tutaj mamy już pewnika (jak to czorne cuś nie okaże się jakąś megaewolucją czy inną formą Zygarde, to się mocno zdziwię). Chociaż... po Mewtwo Y, czyli Mewtwo w wersji moe lub kawaii, który swoim wyglądem przypominał bardziej nieudaną próbę sklonowania Mew, niż ulepszoną formę Mewtwo, już nic mnie nie zdziwi...
Tym bardziej, że na 90% następna gra będzie poświęcona zielonemu wężowi, logicznym jest więc fakt, że anime jako prawilna reklamówka gier, skupi się na historii tego poka. Dlatego obstawiam coś powiązanego z Zygarde, lecz nie będące jego alternatywną formą/megaewolucją.

Też jakoś wąpię w tą siódmą generację, tym bardziej, że w kodzie gry, w liście poków KalosDexu jest jeszcze wolne miejsce, równie dobrze mogą gdzieś upchać tego zielonego glutka. A to, że nie było go w kodzie X/Y? Megaewolucji z ORAS też nie było w kodzie XY, a jednak się pojawiły, także tego.
Nie zapominajmy również o teorii, mówiącej jakoby 6 generacja została podzielona na 2 części. Sądząc po ilości poków w szóstce oraz napominkach, które dość wyraźnie sugerują, że w grach Kalos ma swoją drugą część, jest to dość prawdopodobne. Także, ten nowy pokemon niekoniecznie może oznaczać początek nowej, siódmej generacji. Za wcześniej na takie bajery.

Obstawiam zwykłego, losowego poka, mającego powiązanie z Zygardem. To duże czarne coś to na pewno megaewo ziemiosmoka, jak będzie inaczej, będę mocno zaskoczona. Pytanie tylko - czy wcisną go "jeszcze" do starego Kalos, czy może wymyślą coś nowego (kolejny zestaw poków dla szóstej generacji?).
Jest pewien szczegol na ktory osobiscie nigdy nie zwrocilem uwagi a ktory chyba jest bardzo wazny w sprawie blobka a mianowicie jedna z lusek tworzacych lewe oko Zygarde swieci caly czas (lub jest biala caly czas).

Jak wiadomo luski na ciele Zygarde swieca sie/mienia ale jest to bardzo krotkotrwale zjawisko. Natomiast ta jedna luska na lewym oku swieci non-stop: bez wzgledu na to czy uzywamy go w walce, w amie czy np przegladamy pokedex.

Dalej spojrzmy na blobka: ma tylko jedno dobrze dzialajace oko: lewe... prawe jakby sie nie wyksztalcilo..

Co ciekawe na poczatku trailera to to lewe oko widzimy jako pierwsze: rozglada sie z "o" w logo "Pokemon" (po czym wyskakuje i chowa sie do "o" w "movie")

A teraz pokedex Zygarde z Y
Cytat:It's hypothesized that it's monitoring those who destroy the ecosystem from deep in the cave where it lives

Czyzby to o to chodzilo? Te male cos to jakby oko Zygarde?
Stron: 1 2