Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Relacja z Nintendo post E3 tour
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam wszystkich serdecznie do przeczytania naszej relacji z wyjazdu do Katowic. Dzięki zaproszeniu ConQuest Entertainment, mieliśmy możliwość zagrania w gry zaprezentowane przez "Wielkiego N" na tegorocznych targach E3. Razem z Daru i Listvą bawiliśmy się w bardzo kameralnym klimacie wśród innych dziennikarzy.
Artykuł możecie znaleźć pod tym linkiem, lub wchodząc do działu Valhalla na żywo.

[Obrazek: krGyI3Ul.jpg]
Dorzucam jeszcze stworzony przez nas filmik!
https://www.youtube.com/watch?v=urTxim67rPs
PV najlepsze. Jesteście niesamowici. Podziwiam Was, jesteście dla mnie autorytetem i pragnę stać się taki, jak Wy
(24.07.2015, 22:54)KacpersusPL napisał(a): [ -> ]PV najlepsze. Jesteście niesamowici. Podziwiam Was, jesteście dla mnie autorytetem i pragnę stać się taki, jak Wy

Hej, to nic trudnego Smile Zawsze możesz się z nami skontaktować na pokevalhalla@gmail.com i napisać jakieś próbne artykuły, teksty, grafiki - to w czym czujesz się dobrze, a masz szansę do nas dołączyć! Smile
(24.07.2015, 23:17)vulpi napisał(a): [ -> ]
(24.07.2015, 22:54)KacpersusPL napisał(a): [ -> ]PV najlepsze. Jesteście niesamowici. Podziwiam Was, jesteście dla mnie autorytetem i pragnę stać się taki, jak Wy

Hej, to nic trudnego Smile Zawsze możesz się z nami skontaktować na pokevalhalla@gmail.com i napisać jakieś próbne artykuły, teksty, grafiki - to w czym czujesz się dobrze, a masz szansę do nas dołączyć! Smile
Pomyślę o tym. Obecnie priorytetem jest dla mnie rozwinięcie mojej stronki na FB tak, aby reprezentowała jakiś poziom. Newsy nie ciężko znaleźć, ale z ułożeniem tekstu czasem jest problem.
Jak znajdę jakiś temat, to napiszę o tym. Ale bez żadnego dołączania, jeśli Wam się spodoba-zależy mi na stronce, mimo że czasami mam ochotę ją usunąć