Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Pokémon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W zwiastunie kolejnego filmu, zaprezentowanego podczas premiery Hoopa and Clash of Ages, pojawia się jeszcze jeden, tajemniczy stwór!
Niezwykle uzdolniony artystycznie widz postarał się narysować to co zobaczył.

UPDATETongueojawił się nieco lepszy rysunek nowego Pokemona!
[Obrazek: newpokemon4.jpg]
Szkic wątpliwej nieco lepszej jakości

Z jego relacji, nowy Pokemon jest jasnozielony i ma jedno oko większe od drugiego. Na trailerze filmu (zapowiedzianego na 2016 rok) pojawia się także, wcześniej zaprezentowana w CoroCoro, postać którą fani okrzyknęli nową formą Zygarde.
Sytuacja przypomina podobną historię z Oorottem/ Trevenantem podczas oczekiwania na premierę gier XY.

Czy to już 7 Generacja?
(18.07.2015, 12:52)Nilson napisał(a): [ -> ]Czy to już 7 Generacja?

W sumie: szósta była biedna pod względem ilości stworków, dawno nie ogłosili nowych gier i pismo Najwyższy czas! nadal jest wydawane, więc czemu nie?
Zygarde = Zygote + Garde. Jezeli to zielonookie cos to zygota to mialoby to sens. Jakas czesc/forma Zygarde?
Więc Zygarde to Pokemon płód? Nienarodzony? Na tym polega jego graniczność między życiem, a śmiercią? Tego się nie spodziewałem.
Ja raczej bym wolał nową generacje. Tą uratowały mega formy, ale mi brakuje gatunków. Widać ze twórcą końcą się pomysły, np. Klefki. Pokemon klucz.

Lepsze pokemony wymyślają fani.
(18.07.2015, 14:43)falkner napisał(a): [ -> ]Widać ze twórcą końcą się pomysły, np. Klefki. Pokemon klucz.

No tak, bo Pokemon magnes, Pokemon czerwono biała kulka i Pokemon kamień to szczyt kreatywności, nie?
(18.07.2015, 14:19)pokemonek123 napisał(a): [ -> ]Więc Zygarde to Pokemon płód? Nienarodzony? Na tym polega jego graniczność między życiem, a śmiercią? Tego się nie spodziewałem.

Ja tez. Oczywiscie to wciaz tylko spekulacje ale coraz wiecej na to wskazuje. Xerneas i Yveltal daja i odbieraja zycie wiec wiadomo ze Zyagrde musi gdzies w tym wszystkim sie odnalezc zwlaszcza ze patrzac na wyglad i statystki jego normalnej formy to jest on strasznie niepozorny. Coraz bardziej mnie to intryguje i ciekawi Smile
(18.07.2015, 14:53)Nilson napisał(a): [ -> ]
(18.07.2015, 14:43)falkner napisał(a): [ -> ]Widać ze twórcą końcą się pomysły, np. Klefki. Pokemon klucz.

No tak, bo Pokemon magnes, Pokemon czerwono biała kulka i Pokemon kamień to szczyt kreatywności, nie?

Wien, ale zazwyczaj później pokemo stawał się sensowny.
(18.07.2015, 15:03)Allsix napisał(a): [ -> ]
(18.07.2015, 14:19)pokemonek123 napisał(a): [ -> ]Więc Zygarde to Pokemon płód? Nienarodzony? Na tym polega jego graniczność między życiem, a śmiercią? Tego się nie spodziewałem.

Ja tez. Oczywiscie to wciaz tylko spekulacje ale coraz wiecej na to wskazuje. Xerneas i Yveltal daja i odbieraja zycie wiec wiadomo ze Zyagrde musi gdzies w tym wszystkim sie odnalezc zwlaszcza ze patrzac na wyglad i statystki jego normalnej formy to jest on strasznie niepozorny. Coraz bardziej mnie to intryguje i ciekawi Smile

Czyli w następnym filmie Ash będzie walczył z czarnym charakterem, który chce abortować Zygarde. Nie zdziwię się, jeśli gościnnie pojawi się

[Obrazek: zlkJClt.jpg]
No nową generację coś za wcześnie.
Ktoś wykonał kolejne rysunki niestety nie wiem czy to nie jest czyjś żart:
[Obrazek: RuPwgOP.jpg]
[Obrazek: NrUtFQy.png]
Skrajnie różne.
Poważnie martwię się o twórców. Coś mi chyba zaszkodziło.
Zaczynam się przekonywać do teorii że Zygarde jest tak naprawdę grypą takich poków zlepionych razem.
A oto skąd prawdopodobnie wzięła się ta teoria - przez tą animację z gry:
[Obrazek: npWgs6M.gif]
Poczekamy zobaczymy nie ma sensu popadać w paranoję - może komuś uda się przemycić aparat na seans.
Może i różne, ale ta wersja jest bardziej prawdopodobna.
Czyli mamy male zielone zygatowate cus (podobne do kodamy z Mononoke Hime)
[Obrazek: 2cesy11.jpg]

Mamy tez wielgachna potworna forme ktora posiada swiecace luski tak jak Zygarde.

Dalej co do Zygarde mamy dwa opisy z Pokedexu

1. When the Kalos region's ecosystem falls into disarray, it appears and reveals its secret power. (X)

2. It's hypothesized that it's monitoring those who destroy the ecosystem from deep in the cave where it lives (Y)

Czyli (fan teoria time)
Zygarde monitoruje ekosystem Kalos, zalozmy ze przy pomocy tych zygatowatych stworzonek (lub stworzonka jesli jest jedno) a kiedy tenze ekosystem sie wali to Zygarde ujawnia sekretna moc i przyjmuje te potezna, potworna postac?
Hej, jeszcze nigdy w serii Pokemon nie było, by legenda miałaby swoją normalną ewolucję, tak jak większość poków. A co jeśli, te małe coś + Zygarde daje nam ewolucje u Zygarde'a, jak np. Mantyke + Remoraid? Taka ewolucja zdarzyła się tylko raz.
Jeśli Zygarde to niby płód, to ten wygląda... jak plazma. Tongue
EDIT
@down - z tego co pamiętam... Allsix to On. Big Grin
Pani od czarodziejki z księżyca, masz genialną teorię.
(18.07.2015, 16:09)falkner napisał(a): [ -> ]Pani od czarodziejki z księżyca, masz genialną teorię.

Hehe dzieki choc nie pani Wink
Stron: 1 2 3