Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Konwent NiuCon z pokémonowymi atrakcjami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wielkie wydarzenie dla polskich pokéfanów! W dniach 7-9 sierpnia, we Wrocławiu, odbędzie się konwent „NiuCon”. Podobnie jak podczas edycji ubiegłorocznej, tak i teraz czeka na nas cały blok programowy z pokéatrakcjami! Inicjatywy pokémonowe będą odbywać się w jednym pomieszczeniu nazwanym „Sala Nintendo”, czyli jak sama nazwa mówi - miejscu dla wszelakich spraw dotyczących produktów nintenowskich. Obok Pokémonów możemy spodziewać się Smasha, Mario Kart czy panelu dotyczącego Monster Huntera.

[Obrazek: 300x300.jpg]

A co nas czeka z samych Pokémonów? Oczywiście turnieje karciane, turnieje walk WiFi, wiedzówka, creepypasty i zapewne mile spędzony czas wraz z innymi pokéfanami.

Gdy będzie znany szczegółowy plan atrakcji, niezwłocznie Was poinformujemy. Póki co możemy polecić Waszej uwadze oficjalną stronę konwentu, wydarzenie na Facebooku oraz jego fanpage tamże.
Ja najbardziej czekam na kalambury (jestem w to mistrzem, kto widział ten wie Wink ), nie mogę się doczekać creepypast - jedna z moich ulubionych rzeczy Heart - i oczywiście wybieram się tam na VGC. Big Grin

A wgl, czy ktoś poza mną będzie coś cosplayował? Przydałby mi się ktoś do występu w konkursie. Jakby co to przebieram się za żołnierza z Team Fortress 2. Jeśli ktoś też się przebiera za postać z tejże gry bardzo proszę o PW. Smile
Będziemy tam oczywiście z ekipą AntyGaming, nagramy z Wami filmy i pomyślimy co znowu Wam ciekawego rozdać Big Grin
Mam nadzieję, że wiedzówka będzie po polsku, bo ostatnio kolega zrobił po angielsku i niektórzy mieli dodatkowe utrudnienie ; d
Jeżeli ktoś nie ma opcji wpaść na cały konwent, polecam wizytę w sobotę. Będzie wtedy najwięcej pokemonowych atrakcji i będą one ciągiem od 8 30 do 18. Zapraszam zwłaszcza na turnieje PTCG prowadzone przez Piterra i turniej walk WiFi w trybie singlowym którym opiekuję się ja. Zapewne warto wybrać się też na wywiad z Hikomikosem, bo nasz forumowicz będzie obecny w roli zaproszonego gościa Wink
A teraz bardziej przyziemnie. Czy ktoś ogarnia może nocleg? Ostatnio Nid załatwiła nam salę, ale zraziła się chyba do Niuconu. A opcja była super, bo była głównie znajoma ekipa, więc bezpieczniej i w ogóle.

A czy Hiko nie miał wyjazdu rodzinnego przypadkiem na czas Niuconu?
Jest już rozpiska z salami i atrakcjami http://niucon.pl/wp-content/uploads/2015...on7_UP.pdf

Widzimy się za niecały tydzień! Wink