Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: CoroCoro - Nowy Pokemon?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W internecie pojawiły się skany najnowszego numeru magazynu CoroCoro! Szok wzbudza sylwetka niespotkanego wcześniej stworka!

[Obrazek: Screen_Shot_2015_07_12_at_10_13_19.png]

Czym jest tajemnicza, zacieniona postać? Niektórzy wspominają nową formę Zygarde, inni mówią o Volcanionie. Na odpowiedź będziemy musieli niestety jeszcze poczekać. Film zapowiedziano na rok 2016...
To nowa forma Zygiego jak nic
Czyżby Zygarde ze skrzydełkami?
Ja tam nie wiem. Może to być nowa forma Zygarde, być może jego Mega, a może to być też fuzja Zygarde z Yveltalem (przez te skrzydła i sylwetkę naszło mnie takie skojarzenie), lub coś całkowicie innego. Ja jednak obstawiam fuzję Zygarda z Yveltalem.
Tutaj skan w nieco lepszej jakości:
[Obrazek: corocoro8151.jpg]
Ja w nim widzę mega deoxysaw formie obrony, chociaż z głową zygarde. Ciało jednak ma w kształcie człowieka.
Szczerze? Wygląda jak jakiś Digimon z głową Zero ._.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl patrząc na tę sylwetkę to nowy kyurem. Mimo to wątpię by to był pokemon w nowej formie. Prędzej legenda z nowego regionu będąca zapowiedzią nowej gry.
(12.07.2015, 13:00)Patryk PZ napisał(a): [ -> ]Pierwsze co mi przychodzi na myśl patrząc na tę sylwetkę to nowy kyurem. Mimo to wątpię by to był pokemon w nowej formie. Prędzej legenda z nowego regionu będąca zapowiedzią nowej gry.

To (najprawdopodobniej) Zygarde. Spojrz na te zielonkawe heksagarmy zwlaszcza te na jego szponach i....hmm..kroczu Big Grin

Ksztalt jego glowy (te kolce, czy rogi) tez wygladaja jak te kolce/rogi ktore Zygarde ma w zwyklej formie
Hm, na legendę z nowego regionu to chyba ciut za wcześnie, Kyurem to to raczej nie jest. Nowa forma Zygarde? Dość prawdopodobne, ale... Trochę zbyt humanoidalny kształt, wydaje mi się. Chociaż, kto wie. Jak zawsze-poczekamy, zobaczymy.
Nie ma co gdybać, jest to Mega Zygarde jak byk. Dziwne jednak, że tak szybko ukazują jego posturę - choć gdyby wsadzili podstawową formę, nie byłoby efektu "wow".
Z drugiej strony coraz bardziej tajemniczo dzieje się z Mega Evolution Act 4. Dużo osób spekulowało, że pojawi się tam Zygarde i akcja skupi się głównie na nim. Teraz, kiedy mamy pewność, że ten będzie gwiazdą nowego filmu, wątpię, żeby poświęcili mu również i special.
Ciekawe, ciekawe... Tylko czekać na więcej informacji...
wdług mnie możę być tak że zygard aby wyrównać system nadruszny przez jedną z legend napszykład Xerneas stworzył dużo kwiatów i innych ,,żyjących' ' tych ten tego... łączy się z drugim Yveltalem i wychodzi takie coś jak na zdjęciu. Big Grin
A okaże się że znowu zrobili nas w konia i to jest kolejna forma Hoopy. Dziwne kiedy pobawiłam się ostrością i kontrastem tego skanu odniosłam wrażenie że to coś ma brodę - podobną do tej jaką ma Hoopa Unbound - wiem że to jeszcze nic nie znaczy i to raczej na 99% Zygarde (według mnie jest 1% szans na to że to Volcanion - choć jakby się przyjrzeć jest bardziej podobny do tego czegoś).
Ciekawe co widzieli i słyszeli na tym zwiastunie pod koniec pokazu przedpremierowego.

Zaczyna się ( z góry wyjaśniam: to czyjś rysunek nie oficjalny art):
[Obrazek: tumblr_nrhfuiKT3j1qldnllo1_500.png]
Fani dostają szału.
Wiedziałem, że ujawnią coś nowego kiedy mnie nie będzie. Tongue Ciekawie wygląda ten cień, ale przypomina to raczej nowego Regi, chociaż co ja tam wiem. Zapewne wyjdzie, że to nowa forma/mega ewolucja/fuzja (niepotrzebne skreślić) Zygarde.
to zamek
Stron: 1 2 3