Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zygarde w kolejnym filmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chociaż na premierę Hoopa and the Clash of Ages Japończycy będą musieli poczekać jeszcze do 18 lipca, paru szczęśliwcom udało się załapać na pokazy przedpremierowe. Z nieoficjalnych informacji - po napisach końcowych widzowie mogli zobaczyć zwiastun kolejnego (19ego) filmu. Z ich relacji wynika, że głównym bohaterem kolejnej kinówki zostanie Zygarde!

[Obrazek: pokemon_zygarde_by_crystalcleargfx-d71cy10.png]

Legendarny Pokemon z Kalos może nawet doczekać się swojej Mega Ewolucji/ nowej formy. Zaintrygowani tym przeciekiem fani już spekulują o kolejnej grze - Pokemon Z.
Taki sobie ten news. Od dawna po przedpremierowych pokazach był ujawniany zwiastun kolejnego filmu. Problemem jest tylko to, że nie zawsze zgadzają się one z tym, o czym jest film.
Też mi nowina Big Grin nikt sie tego przeciez nie spodziewał, c'nie? Zygarde i Volcanion
@up a co to volcanion? pierwsze słyszę... Wink
(9.07.2015, 21:31)tycjan napisał(a): [ -> ]@up a co to volcanion? pierwsze słyszę... Wink
Nieujawniony jeszcze (oficjalnie) pokemon:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/V...3%A9mon%29
Wiadomo, że istnieje, bo hakerzy/crackerzy wygrzebali go w plikach gry.
(10.07.2015, 1:24)MagicMuppetMan napisał(a): [ -> ]
(9.07.2015, 21:31)tycjan napisał(a): [ -> ]@up a co to volcanion? pierwsze słyszę... Wink
Nieujawniony jeszcze (oficjalnie) pokemon:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/V...3%A9mon%29
Wiadomo, że istnieje, bo hakerzy/crackerzy wygrzebali go w plikach gry.

Dam sobie głowę utertolić że to pytanie było sarkastyczno-ironiczne Smile
(10.07.2015, 10:43)_M_ napisał(a): [ -> ]Dam sobie głowę utertolić że to pytanie było sarkastyczno-ironiczne Smile

Cholera, teraz też to widzę. Środek nocy był to i umysł nie tak bystry jak zazwyczaj.
Lol, pojawił się pierwszy obrazek z coro coro. Jeśli ten humanoidalny digimon bakugan pokemon, którego cień widać, to nowa forma Zygarde, to ja na prawdę zaczynam wątpić w Jezusa i niewinność Adolfa Hitlera Sad
[Obrazek: corocoro8151.jpg]

O jaaaaa! Mam nadzieje ze to nowa forma Zygarde. Wyglada mocarnie Smile
Wygląda ja Digimorfoza jednego z bakuganskich autobotów...
Czy jego leb nie wyglada troche jak Strange souvenir?
Właśnie czytam na 4chanie całą dyskusję odnośnie podobieństwa do strange souvenir. Ja go jakoś szczególnie nie zauważam, ale mam nadzieję że macie rację, bo to poniekąd oznacza nowy region
Tak czy siak mysle ze to jednak Zygarde. Wiadomo bylo ze GF cos dle niego szykuje bo dziwne ze trzecia glowna legenda z Kalos ma slabsze staty niz Xerneas i Yveltal a i jego wyglad byl troche taki sobie. Nie zdziwie sie jak beda jego dwie fromy a ta jest jedna z nich (X lub Y).
fajny może tak to forma zygarde a też moze to naawet Volcanion forma.szykuje nam nowa gra gf.silniejszy od hoopy możeWinkVolcanion on może też będzie kto wie.
Ten chiński napis ono obrazka ponoć szpracha "czy... czy to nowy Pokemon?", nadal myślę że to Zygarde, ale to zabawne, dają takim napisem nadzieję na nową generację, a potem nagle napiszą "nie! To tylko forma Zygarde!"

Tak czy inaczej zapowiedź XY mieliśmy jeszcze przed premierą ostatniego filmu, tak więc teraz pojawia się pytanie czy w filmie pojawi się nowy Zygi i Volcanion, czy nowy Zygi i np. Deoxys/Jirachi/Regi trio... W pierwszym wypadku istnieje szansa że nowy region zbliża się wielkimi krokami, w drugim możemy liczyć na Pokemon Z. DOBRA WALIĆ TE SPEKULACJE HYPE HYPE HYPE HYPE HYPE
Stron: 1 2